Opony Fortune

Fortune chińska marka opon należąca do klasy ekonomicznej. Modele chińskiej marki wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz bardzo atrakcyjną ceną. Dobrą jakość opon Fortune potwierdzają niezależne testy, co przekłada się na zwiększenie zaufania kierowców do ogumienia chińskich producentów.

Wybierz rozmiar opon Fortune

Najpopularniejsze rozmiary opon Fortune

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Fortune

Fortune

Chińskie opony osobowe, dostawcze i ciężarowe cieszące się coraz większą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Opony Fortune należą do segmentu ekonomicznego i charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Fortune- nowoczesne technologie

Chiński producent opon  należy do grona 500 najważniejszych chińskich marek. Fortune wyróżnia wysoka jakość, stosowanie najnowszych rozwiązań i bardzo atrakcyjna cena. W wielu modelach można znaleźć takie rozwiązania jak mieszanka gumowa wzbogacona krzemionką czy asymetryczny bieżnik. Chiński producent wzoruje się na najlepszych rozwiązań światowych marek premium i dlatego   powoli zdobywa uznanie kierowców na całym świecie. W ofercie marki można znaleźć opony osobowe, terenowe, dostawcze, a także autobusowe. Klienci cenią modele Fortune ze względu na połączenie nowoczesnych technologii i rozsądnej ceny.

Fortune- wyłączny sponsor China Super Track Grand Prix

Chińska marka wciąż wprowadza nowe, udoskonalone modele na rynki światowe. Podczas tworzenia opon dostawczych chiński producent współpracował z Jing Dong Logistics, co umożliwiło zaprojektowanie opon indywidualnie dobranych do potrzeb kierowców. Chińska marka jest również wyłącznym sponsorem prestiżowego China Super  Truck Grand Prix. Fortune bardzo dobrze wypada również w niezależnych testach, dzięki czemu coraz więcej kierowców przekonuje się do chińskiego ogumienia.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Fortune

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow