Opony Geyer & Hosaja

Geyer & Hosaya to polska firma z prawie 30letnią tradycją. W ofercie rodzimego producenta znajdują się opony bieżnikowane, materiały do bieżnikowania, dywaniki samochodowe, granulaty, maty fitness i wiele innych produktów gumowych. Geyer & Hosaja należy do jednego z największych producentów wyrobów gumowych w Europie Środkowej.

Wybierz rozmiar opon Geyer & Hosaja

Najpopularniejsze rozmiary opon Geyer & Hosaja

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Geyer & Hosaja

Geyer & Hosaya - bogata oferta opon i wyrobów gumowych

Geyer & Hosaya od prawie 30 lat dostarczają wysokiej jakości wyroby gumowe, a oferta marki stale się powiększa. Geyer & Hosaya aktualnie posiada aż cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane w Mielcu, Warce, Przeworsku i Partyni. Polski producent oferuje wiele produktów gumowych takich jak: materiały do bieżnikowania, granulaty, dywaniki samochodowe, mieszanki gumowe, maty fitness, a także materiały wykorzystywane w rolnictwie i transporcie kolejowym. Wysoka jakość i nowoczesne technologie produkcji sprawiają, że polska marka jest jednym z największych producentów wyrobów gumowych w środkowej części Europy.

Opony bieżnikowane Geyer & Hosaya - jakość w rozsądnej cenie

Polski producent wyrobów gumowych dostarcza dobrej jakości opon bieżnikowanych do samochodów osobowych, typu SUV oraz ciężarowych. Nowoczesny park maszynowy zapewnia dobrą jakość oferowanych opon, dla kierowców którym zależy na sporych oszczędnościach. Sprawdź ofertę opon bieżnikowanych Geyer & Hosaya w naszym sklepie internetowym.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Geyer & Hosaja

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow