Opony Hankook

Hankook od 80 lat dostarcza najwyższej jakości opon do samochodowych osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych i autobusów. Koreańska marka premium to gwarancja zaawansowanych technologicznie opon, które zapewniają doskonałe osiągi, bezpieczeństwo i komfort jazdy w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz wyjątkową wytrzymałość. Hankook cieszy się zaufaniem kierowców na całym świecie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysokiej jakości oferowanego ogumienia. 

Wybierz rozmiar opon Hankook

Najpopularniejsze rozmiary opon Hankook

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Hankook

Opony w segmencie premium odznaczają się najwyższej jakości składnikami, atrakcyjnymi cechami wizualnymi oraz efektywnymi wzorami bieżnika. Producenci kładą szczególny nacisk na precyzyjne wykonanie i zastosowanie nowoczesnych technologii. Opony Hankook są dedykowane dla aut sportowych, limuzyn i tych, które posiadają duże oraz mocne silniki.

Hankook – opony klasy premium prosto z Korei

Opony Hankook pozwalają w szybkim czasie zatrzymać samochód w sytuacji kryzysowej oraz sprawnie ominąć przeszkodę. Opony te nawet przy wysokich prędkościach doskonale trzymają się drogi. Kierowcy oczekujący od opon wysokich parametrów powinni wybrać opony właśnie z tej klasy. Otrzymają dzięki temu gwarancję pewnego i skutecznego prowadzenia samochodu oraz zyskają wysoki stopień bezpieczeństwa.

Opony Hankook – precyzja wykonania

Podczas projektowania i produkcji tej klasy opon trzeba zwrócić szczególną uwagę na skład materiałowy. Mieszanka bieżnika opon Hankook pozwala na zwiększenie odporności na ścieranie. Konstrukcje oferowanych produktów posiadają liczne wzmocnienia, które gwarantują użytkownikowi bezpieczną i bezawaryjną jazdę przez długi czas.

 

Hankook- 80 lat tradycji

W 1941 roku powstaje Chosun Tire Company, pierwsza firma produkująca opony do samochodów w Korei. Trudne początki spowodowane brakiem dostaw nie wpłynęły na cel firmy, której celem byłą produkcja wysokiej klasy ogumienia. W 1953 roku zmienia nazwę na Hankook Corporation. Rozwój przemysłu w Korei wpływa na eksport opon Hankook do krajów azjatyckich w latach 1961-1978. W kolejnych latach koreańska marka rozpoczyna ekspansję w Stanach Zjednoczonych, otwierając oddział firmy w 1981 roku, a w 1985 rozpoczyna testowanie opon na specjalnie zbudowanym torze. W 1991 roku opony Hankook stają się fabrycznym wyposażeniem w samochodach kultowej marki Volkswagen. W latach 90tych Hankook rozpoczyna rozwijać dystrybucję w Niemczech i Chinach otwierając zakłady produkcyjne i centra technologiczne. W 2001 roku Hankook rozpoczyna dystrybucję na rynki europejskie, a w 2006 roku buduje zakład produkcyjny na Węgrzech. W 2007 roku Hankook zdobywa siódme miejsce na świecie pod względem sprzedaży, wśród producentów opon. W 2008 opony Hankook stają się fabrycznym wyposażeniem samochodów marki Audi.

Hankook- nieustanny rozwój

Od 2011 roku Hankook stale rozwija technologie produkcji, nawiązuje współpracę z cenionymi marki oraz buduje kolejne centra badawcze i zakłady produkcyjne. W 2013 roku Hankook dostarcza opony do nowego modelu Mercedes-Benz klasy S, w 2015 roku do samochodów terenowych Porsche Macan, w 2016 roku opony Hankook zostały wybrane jako oryginalne wyposażenie BMW serii 7, a od 2020 koreańska marka dostarcza opony do sportowych samochodów elektrycznych Porsche Taycan. W 2013 otwarto oddział Hankook w Indonezji, a w 2017 roku zakłady produkcyjne w Stanach zjednoczonych. Koreańska marka w 2012 była oficjalnym sponsorem Ligi Europy UEFA. Hankook stale rozwija sieć dystrybucji i zdobywa coraz większe uznanie kierowców.

 

Technologie stosowane w oponach Hankook

Technologia Kontrol- bezpieczeństwo i komfort jazdy, ekologiczne rozwiązania i niezwykła trwałość

Technologia Kontrol stosowana w koreańskich oponach Hankook to gwarancja stabilnej, komfortowej i ekonomicznej jazdy, a także dłuższych przebiegów. Technologia produkcji opon umożliwia precyzyjną jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych i terenowych, zwiększoną wytrzymałość, wydłużona żywotność, a także zmniejszone zużycie paliwa i mniejszą emisje dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow