Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

Opony zimowe klasy premium do aut 4x4 i SUV

Opracowano nowy wzór bieżnika poprawiający zachowanie opony na śniegu - opony Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A bardzo skutecznie wbijają się w śnieg zapewniając przy tym doskonałe właściwości trakcyjne. Zastosowano nowy - ukośny wzór bieżnika, który zapewnia większe tarcie na śliskiej nawierzchni. Lepszą jakość hamowania oraz polepszenie właściwości trakcyjnych zapewnia zygzakowaty rowek trakcyjny. Dodatkowo opracowano zimowe wersje lameli 3D, które minimalizują ruch bloków na mokrych i ośnieżonych trasach.

Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A: lepsza ochrona przed zjawiskiem aquaplaningu

Opony zostały wyposażone w 30% szersze rowki wodne, które zmniejszają ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu i utraty przyczepności na mokrych nawierzchniach. Zoptymalizowany blok sześcienny dodatkowo polepsza zachowanie opon na ośnieżonych i mokrych nawierzchniach. Uzyskano lepsze właściwości przez podzielenie ukośnego bloku półrowkami - zwiększyło to elastyczność i zoptymalizowany obszar kontaktu opony z podłożem podczas pokonywania zakrętów.

Struktura opony Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

Osiągnięto lepsze właściwości trakcyjne dzięki zastosowaniu nowego składnika krzemionki, który zapewnia doskonałą przyczepność. Wzmocniono też opasanie jednolitej pełnej warstwy pokrywającej. Zadbano również, żeby zapewnić optymalną sztywność bieżnika poprzez szeroką warstwę stalowego opasania, która poprawia pracę całej opony. Zwiększono też sztywność oraz trwałość ściany bocznej dzięki wykonanej z poliestru równiej linii osnowy. Kierowca poczuje lepszą kontrolę nad kołami oraz zwiększoną sterowność samochodu z uwagi na zastosowanie bardzo twardego wypełnienia stopki.

Popularne rozmiary opon Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

Pozostałe opony w ofercie Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

Wpisy na blogu powiązane z Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »
Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 16.08.2018

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowane opony 4x4 / terenowe, które można uznać za opony całoroczne z uwagi na agresywny wzór bieżnika oraz ich właściwości. Nadają się one do zastosowania w autach typu SUV oraz typowych terenówkach. Nasz ranking opiera się m.in. na statystykach sprzedaży w naszym sklepie oraz opiniach naszych klientów. Przy każdym bieżniku zaznaczamy, czy posiadają oznaczenia M+S i 3PMSF, aby jeszcze bardziej pokreślić, że można ich używać bezpiecznie w warunkach zimowych.

przeczytaj pełen tekst »
Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Utworzony przez Voida.pl - dnia 01.08.2018

Opony zimowe Nokian WR SUV 4 to nowość na sezon zima 2018 / 2019. Znakomite właściwości jezdne i doskonała przyczepność pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych. Opony zostały wprost naszpikowane najnowszymi technologiami takimi jak wypustki Snow Claw, mieszanka Nokian WR SUV Winter, czy technologia aramidowej ściany bocznej.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl