Opony Hifly

Hifly to chińska marka opon należąca do segmentu budżetowego. Od ponad ćwierć wieku ogumienie Hifly zyskuje coraz większą popularność wśród kierowców na całym świecie, dzięki połączeniu optymalnych parametrów jezdnych, komfortu jazdy z bardzo atrakcyjną ceną.

Wybierz rozmiar opon Hifly

Najpopularniejsze rozmiary opon Hifly

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Hifly

Tanie opony Hifly z bogatym technologicznym zapleczem 

Coraz większą popularnością cieszą się opony produkowane przez chińskie koncerny. Dzięki stałemu rozwoju oraz dostosowaniu się rygorystycznych norm, chińskie opony zyskały zaufanie europejskich kierowców. Szczególnie ceniony w oponach chińskich koncernów jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jedną z marek, która szturmem wdarła się na oponiarski rynek jest Hifly. Znajduje się wśród trzydziestu najczęściej wybieranych marek na świecie, pod względem sprzedaży. Marka specjalizuje się w produkcji radialnych opon samochodowych, ciężarowych i autobusowych.

 

Hifly to tanie opony i dobry komfort podczas całej eksploatacji

Koncern Hengfeng od początku skupił się zdobyciu zagranicznych rynków. W osiągnięciu zamierzonego celu znacznie pomogła współpraca z uznanymi producentami opon z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii. Dzięki dostosowaniu procesów produkcji oraz technologii zgodnej z rygorystycznymi normami Hifly udało zdobyć zaufanie coraz większej liczby kierowców. Opony osobowe, dostawcze, ciężarowe marki Hifly należą do klasy ekonomicznej, co oznacza dobry stosunek jakości do ceny. Kierowcy decydujący się na wybór opon klasy budżetowej doceniają wyjątkowe parametry, zapewniające bezpieczną jazdę, precyzję kierowania, wytrzymałość oraz niskie zużycie paliwa. Stosowanie specjalistycznych mieszanek zapewnia bardzo dobrą przyczepność w każdych warunkach pogodowych i terenowych oraz wysoką odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Opony Hifly to wyjątkowy komfort jazdy w bardzo przystępnej cenie.

Historia marki Hifly

W 1995 na wschodnim wybrzeżu Chin roku założono koncern Shandong Hengfeng Rubber& Plastic Co. Działalność koncernu skupiona była wokół produkcji opon oraz innych wyrobów gumowych. Początki produkcji koncernu nazywanego w skrócie Hengfeng, to przede wszystkim produkcja opon dostawczych, ciężarowych. Opony do samochodów osobowych pojawiły się później, a wraz nimi koncepcja stworzenia własnej marki, która może z powodzeniem zaistnieć na zagranicznych rynkach. Hifly to jedna z trzech marek chińskiego producenta, która zyskuje coraz większą popularność.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl