opony całoroczne tanie produkty Raty
10x0%

HiflyVigorous AT601

4,9 /6 ()

Skąd bierze się fenomen opon terenowych Hifly ? Odpowiedź jest prosta - niska cena w połączeniu z dobrą jakością. Bieżnik zapewnia szeroką powierzchnię styczną z nawierzchnią i posiada specjalną mieszankę co sprawia, że opona jest bardzo przyczepna do drogi. Oprócz wyrazistych b (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Hifly Vigorous AT601
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Vigorous AT601 występuje w 29 produktach. Dostępnych w ofercie jest 17 produktów.

Cena od 353 do 773

Zakupy na raty 10x0%

Raty 10x0% bez ukrytych kosztów.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona All Terrain Hifly AT601 zajmuje czołowe miejsce wśród tanich opon terenowych

Skąd bierze się fenomen opon terenowych Hifly ? Odpowiedź jest prosta - niska cena w połączeniu z dobrą jakością. Bieżnik zapewnia szeroką powierzchnię styczną z nawierzchnią i posiada specjalną mieszankę co sprawia, że opona jest bardzo przyczepna do drogi. Oprócz wyrazistych bloków na czole opony, bieżnik posiada również szereg lameli, które blokują możliwość zerwania przyczepności. Strefy barkowe opony posiadają otwarte szerokie rowki poprzeczne skutecznie odrzucające wodę i wszelkiego rodzaju błoto. Bieżnik szybko się oczyszcza nawet po przejechaniu głębokiego i trudnego odcinka błotnego.

Wyjątkowe właściwości jezdne w niskiej cenie opon Hifly AT601

Jak potwierdzają opinie dotychczasowych klientów, którzy zakupi opony Hifly AT601, bieżnik jest dobrym obrońcą przed aquaplaningiem. Dobra styczność z podłożem w połączeniu z szerokimi i głębokimi rowkami nie zagraża bezpieczeństwu jazdy w czasie dużych opadów deszczu oraz w czasie ocieplenia po zimie. Opony te dodatkowo w swojej konstrukcji posiadają bardzo wytrzymałą nylonową opaskę, która potęguje wytrzymałość konstrukcji. Jest to niewątpliwie bardzo duży atut podczas jazdy w kamienistym terenie gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia lub rozcięcia opony.

Na oponach AT601 wjedziesz wszędzie gdzie zapragniesz - bieżnik opon Hifly pozwala na jazdę w każdym terenie

Sztywna i zwarta konstrukcja pozwala na szybką jazdę na szosie. Auto terenowe i SUV nie tylko poruszają się po szutrach ale również a być może i przede wszystkim na szosie. W czasie szybszej podróży na trasie opony te zachowują się bardzo stabilnie, nie powodują drgań i nie dają wrażenia pływania w czasie jazdy w zakrętach. Dodatkowym atutem powyższych opony jest ich niezawodność - potwierdzają to przez wszystkim nasi klienci, dla których opony Hifly AT601 były na początku tanim rozwiązaniem konieczności zakupu nowych opon, a z czasem stały się przyjemnym zaskoczeniem.

Opinie o oponach Hifly Vigorous AT601

Klienci w 30 opiniach ocenili ten model opony na 4,90 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,00 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,00 / 6

Zachowanie na śniegu: 4,70 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Hifly Vigorous AT601

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Hifly Vigorous AT601

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl