Opony ITP

Amerykańska marka opon i felg do quadów i użytkowych pojazdów terenowych obecna od ponad 30 lat na rynku ogumienia. Opony ITP wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością oraz zastosowaniem nowatorskich rozwiązań. Opony amerykańskiej marki to gwarancja bardzo dobrych osiągów w ekstremalnych warunkach terenowych.

Wybierz rozmiar opon ITP

Najpopularniejsze rozmiary opon ITP

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon ITP

Opony ITP- amerykański standard jakości

Opony i felgi do pojazdów ATV i UTV tworzone przez amerykańskiego producenta wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz ponadprzeciętna wytrzymałość w trudnych warunkach terenowych. Misją firmy jest tworzenie ogumienia, które pozostaje niezawodne bez względu na trudności napotykane w terenie. ITP jest światowym liderem opon przeznaczonych do jazdy w błocie, ubitym terenie, śniegu, a także ogumienia profesjonalnego.

Opony ITP- zwycięzca zawodów i niezależnych testów

Amerykańska marka od początku swojego istnienia przykłada ogromną wagę do wysokiej jakości produkowanych opon i felg. Niezależne testy potwierdzają że opony do quadów i użytkowych pojazdów terenowych ITP doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Amerykański producent od lat związany jest również z wyścigami w trudnym terenie i może pochwalić się wieloma zwycięstwami w prestiżowych zawodach.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach ITP

Technologie stosowane w oponach ITP

Technologia opony radialnej - ITP wprowadziła konstrukcję opony radialnej do pojazdów ATV, dzięki czemu ogumienie amerykańskiego producenta zapewnia zwiększoną przyczepność w ekstremalnych warunkach terenowych.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow