Opony Kingstar

Kingstar to południowokoreańska marka opon należąca do segmentu budżetowego, należąca do znanego koncernu Hankook. Kingstar od ponad 20 lat dostarcza na rynek dobrej jakości opony w rozsądnej cenie. Południowokoreańska marka posiada w swojej ofercie opony osobowe, ciężarowe, przemysłowe i rolnicze. 

Wybierz rozmiar opon Kingstar

Najpopularniejsze rozmiary opon Kingstar

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Kingstar

Kingstar

Marka pochodzi z Korei Południowej i należy do znanego koncernu Hankook. Kingstar od ponad 20 lat produkuje opony segmentu ekonomicznego, charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Kingstar- dobra jakość w rozsądnej cenie

Pochodząca z Korei Południowej marka opon klasy ekonomicznej cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie. Najnowsze technologie i atrakcyjna cena sprawiają, że w wielu krajach ogumienie Kingstar uznawane jest za wyższą klasę budżetową. Stały rozwój technologiczny i atrakcyjna cena sprawiają, że południowokoreański producent zyskuje coraz większą popularność wśród kierowców na całym świecie. Oferta Kingstar stale się poszerza, a kierowcy coraz częściej wybierają wysokiej jakości opony w rozsądnej cenie.

 

 

Historia marki Kingstar

Południowokoreańska marka powstała w 1998 roku, a zaledwie rok później rozpoczęto produkcję ogumienia do samochodów osobowych, które wprowadzono na rynek europejski. Rozwój marki zaowocował poszerzeniem oferty w 2005 roku i firma rozpoczęła produkcję opon rolniczych, ciężarowych i przemysłowych. Połączenie dobrej jakości, nowoczesnych technologii z atrakcyjną ceną sprawiło, że opony Kingstar zyskały uznanie kierowców w krajach europejskich. W 2012 roku południowokoreańska marka weszła na rynek amerykański, a dwa lata później ogumienie produkowane jest w nowoczesnym centrum technologicznym Daejeon w Korei Południowej.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Kingstar

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow