Opony Lassa

Turecka marka opon obecna na rynku od prawie pół wieku. Lassa należy do segmentu budżetowego i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, co przekłada się na stale rosnącą popularność opon wśród kierowców na świecie. Lassa należy do wiodącego, tureckiego producenta Brisa, aktualnie współpracującego z japońskim koncernem Bridgestone. 

Wybierz rozmiar opon Lassa

Najpopularniejsze rozmiary opon Lassa

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Lassa

Opony Lassa - tradycja i innowacyjne technologie

Marka Lassa powstała w 1974 roku jako marka wiodącego, tureckiego producenta Sabanci Group. Cztery lata później producent nawiązał współpracę z japońskim koncernem Bridgestone, co przełożyło się na powstanie nowej firmy Brisa. Współpraca oparta na zasadzie joint venture umożliwiła połączenie tureckiej tradycji w produkcji ogumienia z najbardziej zaawansowanymi, japońskimi technologiami.

Lassa - dobra jakość w korzystnej cenie

W ofercie Lassa dostępne są opony letnie i zimowe przeznaczone do samochodów osobowych, SUVów oraz dostawczych. Opony tureckiej marki charakteryzują się optymalnymi osiągami w zróżnicowanych warunkach terenowych i atmosferycznych, stabilnością i precyzją jazdy, a także niskimi oporami toczenia, co zapewnia mniejsze zużycie paliwa i niższą emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Lassa to idealny wybór dla kierowców ceniących dobre warunki jezdne w połączeniu z atrakcyjną ceną. Sprawdź bogatą ofertę opon Lassa w naszym sklepie internetowym.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Lassa

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow