Opony Mabor

Mabor to portugalska marka segmentu budżetowego o ponad stuletniej historii. Obecnie Mabor należy do niemieckiego koncernu Continental i zdobywa coraz większe zaufanie kierowców. W ofercie portugalskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych, a także opony do lekkich ciężarówek, rowerów, pojazdów rolniczych i przemysłowych.

Wybierz rozmiar opon Mabor

Najpopularniejsze rozmiary opon Mabor

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Mabor

Opony Mabor

Portugalska marka opon należącą do grupy Continental. Od ponad 60 lat firma udoskonala swoje produkty. Portugalskie opony należą do segmentu ekonomicznego i charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ogumienie Mabor zyskało uznanie na rynku niemieckim dzięki współpracy z marką Volkswagen.

Mabor- nowoczesna technologia i atrakcyjna cena

Portugalska marka stale udoskonala procesy produkcji, wprowadzając na rynek coraz bardziej innowacyjne opony. Kierowcy doceniają opony Mabor za wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort jazdy w połączeniu z atrakcyjną ceną. 

 

Historia marki Mabor

Firma Mabor powstała w Lousado w Portugalii z inicjatywy Hrabiego Covilha, przy współpracy z Bank of Porto oraz amerykańskim General Tire. Ze względu na braki materiałów budowlanych fabryka została ukończona w 1946 roku. Przez kolejne cztery lata firma osiąga ogromny sukces i rocznie produkuje milion opon. Jako jedyny, portugalski producent ogumienia doskonale radzi sobie w powojennej rzeczywistości. Od 1970 roku Mabor wprowadza swoje produkty na rynek Europy Północnej, a od 1990 roku dołącza do grupy Continental. Współpraca z jednym z bardziej cenionych na świecie koncernów oponiarskich pozwoliła na unowocześnienie linii produkcyjnej oraz udoskonalenie opon. W 1999 roku Mabor nawiązuje współpracę z Volkswagenem, która pozwala marce zyskać uznanie na rynku niemieckim. Od 2008 roku marka stale wprowadza nowe produkty na rynek, zyskując coraz większe uznanie wśród kierowców na całym świecie.

 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Mabor

Opony letnie Mabor

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow