Opony Rosava

Rosava to ukraińska marka należąca do segmentu ekonomicznego, która od ponad 50 lat dostarcza dobrej jakości opony w bardzo atrakcyjnej cenie. Ukraiński producent stawia na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie ogumieniem Rosava wśród europejskich kierowców.

Wybierz rozmiar opon Rosava

Najpopularniejsze rozmiary opon Rosava

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Rosava

Rosava 

Ukraińska marka należąca do klasy ekonomicznej. Modele opon osobowych i dostawczych dostosowane są do europejskich warunków atmosferycznych. Opony ukraińskiego producenta wyróżniają się znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

Rosava- wysoka jakość za rozsądną cenę

Stały rozwój produkcji oraz wprowadzanie nowych technologii wpłynęło na zwiększenie rozpoznawalności marki w wielu krajach europejskich. Opony Rosava cieszą się dużym uznaniem wśród kierowców w wielu krajach dzięki bardzo dobrym parametrom połączonym z atrakcyjną ceną. Ekonomiczne opony Rosava zyskują coraz większą popularność również w Polsce, zwłaszcza wśród kierowców ceniących nowoczesne rozwiązania, dobrą jakość i rozsądną cenę. 

Historia marki Rosava

Produkcja opon Rosava rozpoczęła się w 1972 roku. Ukraiński producent postanowił stworzyć ogumienie, które będzie mogło rywalizować z innymi markami z bloku wschodniego. Od początku swojej działalności ukraińska marka rozwijała proces produkcji oraz poszerzała swoją ofertę, dzięki czemu w 2003 roku mogła się pochwalić aż 80 typami opon. Marka nawiązała również współpracę z inwestorami z wielu krajów, od 2011 roku wprowadza ekologiczne rozwiązania do swoich produktów. 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Rosava

Opony letnie Rosava

Opony zimowe Rosava

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow