Opony Shinko

Shinko to jedna z najstarszych marek opon motocyklowych. Japońskie opony należą do segmentu ekonomicznego i wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, wysoką trwałością i nietuzinkowym wzornictwem. Opony Shinko spełnią oczekiwania kierowców poszukujących optymalnych parametrów w połączeniu z rozsądną ceną.

Wybierz rozmiar opon Shinko

Najpopularniejsze rozmiary opon Shinko

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Shinko

Shinko

Japońskie opony motocyklowe należące do segmentu ekonomicznego. Opony Shinko wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami, optymalnymi osiągami oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Marka posiada w swojej ofercie opony do wszystkich typów motocykli.

Shinko- japońska technologia

Przejęcie japońskiej linii produkcyjnej opon Yokohama umożliwiły marce Shinko wprowadzanie na rynek ogumienia o innowacyjnych rozwiązaniach. Dzisiaj marka cieszy się ogromnym uznaniem wśród kierowców na całym świecie. Modele Shinko wyróżnia dobra jakość oraz optymalne osiągi i dłuższe przebiegi w połączeniu z atrakcyjną ceną.

Najpopularniejsze modele opon motocyklowych Shinko

Historia marki Shinko

Japońska marka Shinko należy do jednej z najstarszych na rynku opon motocyklowych. Produkcja opon motocyklowych Shinko rozpoczęła się w 1979 roku, a od 1946 roku w japońskiej fabryce produkowano opony rowerowe. Produkcja opon motocyklowych związana jest z włączeniem do południowokoreańskiej grupy Shin Hung. Przełomowym momentem dla Shinko był 1994 rok, w którym przejęto produkcję japońskich opon Yokohama. Marka Shinko produkuje również znane opony motocyklowe cenionej marki premium, Continental.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Shinko

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow