Opony SunWide

SunWide to azjatycka marka opon należąca do klasy ekonomicznej. W ofercie SunWide dostępne są opony przeznaczone do samochodów osobowych, typu SUV oraz dostawczych wyróżniających się dobrą jakością, optymalnymi osiągami oraz atrakcyjną ceną. 

Wybierz rozmiar opon SunWide

Najpopularniejsze rozmiary opon SunWide

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon SunWide

SunWide opony - nowoczesne rozwiązania

Opony azjatyckiego producenta cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Połączenie nowoczesnych technologii z rozsądną ceną wpływa na zaufanie do ogumienia oferowanego przez Quingdao Sunwide Tire Corp. Ltd. Opony Sunwide wyróżniają się dobrymi osiągami w zmiennych warunkach pogodowych i terenowych, długimi przebiegami oraz niskimi oporami toczenia wpływającymi na oszczędność paliwa. 

SunWide opony - na każdą pogodę

W ofercie azjatyckiej marki dostępne są opony letnie i zimowe przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych oraz z napędem 4x4. Opony SunWide zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz realne oszczędności, co przekłada się na rosnące zainteresowanie najnowszymi propozycjami marki. Opony SunWide znajdziesz w ofercie sklepu internetowego voida.pl w wielu rozmiarach dopasowanych do rodzaju samochodu w wyjątkowo niskiej cenie. 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach SunWide

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl