Opony Trelleborg

Trelleborg to szwedzka marka opon specjalistycznych, ceniona na całym świecie. W ofercie producenta dostępne są opony do pojazdów rolniczych, przemysłowych i budowlanych. Opony Trelleborg należą do klasy premium i charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii, bardzo dobrą jakością oraz najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Wybierz rozmiar opon Trelleborg

Najpopularniejsze rozmiary opon Trelleborg

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Trelleborg

Trelleborg - z myślą o profesjonalistach

Szwedzka marka, obecnie należąca do japońskiego koncernu Yokohama, od początku swojej działalności zajmuje się produkcją specjalistycznego ogumienia. Misją skandynawskiego producenta jest dostarczenie najbardziej zaawansowanych narzędzi i zwiększenie komfortu codziennej pracy. Opony Trelleborg znajdują zastosowanie w rolnictwie, budownictwie oraz przemyśle ciężkim i cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów.

Trelleborg - bogata oferta i stały rozwój

W ofercie marki Trelleborg dostępne są opony przeznaczone do specjalistycznych pojazdów, wymagających warunków terenowych i zmiennych warunków atmosferycznych. Technologie szwedzkiej marki opracowano z myślą o rozwoju nie tylko ogumienia, ale także pojazdów rolniczych, przemysłowych i budowlanych, dlatego opony Trelleborg doskonale sprawdzają się w przypadku nowoczesnych maszyn. Oferta marki stale się rozwija, co jest gwarancją innowacyjności i wysokiej jakości. Opony Trelleborg to najlepszy wybór dla profesjonalistów, ceniących najwyższą jakość, doskonałe osiągi i komfort użytkowania. 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Trelleborg

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl