Opony Vredestein

Vredestein to holenderska marka należąca do segmentu premium, która od ponad 100 lat stale rozwija swoją ofertę. Misją Vredestein jest dostarczanie opon, które poprawiają osiągi każdego pojazdu, a także zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i prawdziwą przyjemność płynącą z jazdy. Holenderska marka dba nie tylko o wysoką jakość opon, ale także o unikalny wygląd produktów, o czym świadczy współpraca ze znaną włoską agencją projektową Giugiaro.

Wybierz rozmiar opon Vredestein

Najpopularniejsze rozmiary opon Vredestein

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Vredestein

Vredestein- ponad 100 lat tradycji

Holenderska marka Vredestein należąca do klasy premium od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości opony do samochodów osobowych, SUVów, dostawczych, a także opony rolnicze i rowerowe. W ofercie marki można znaleźć również opony do samochodów zabytkowych. Vredestein wyróżnia się wyjątkową dbałością o detale i unikalny wygląd produkowanych opon.

Vredestein- nowoczesne technologie i wyjątkowy design

W oponach holenderskich marki stosowane są najbardziej zaawansowane technologię, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę w zróżnicowanych warunkach terenowych i pogodowych. Vredestein jako pierwszy wyprodukował oponę całoroczną RunFlat, zimową oponę z dużą zawartością krzemionki czy oponę dostosowaną do dużych prędkości w trudnych warunkach zimowych. Od 1997 roku marka współpracuje z włoską agencją projektową, dzięki czemu ogumienie Vredestein zaskakuje wyjątkowym wzornictwem.

Vredestein- przede wszystkim innowacje

Vredestein stale swoją ofertę i opracowuje coraz bardziej zaawansowane technologie, które wpływają na zwiększone bezpieczeństwo, stabilność, a także przyjemność płynącą z jazdy w zmiennych warunkach atmosferycznych i terenowych. Vredestein to również cenione przez profesjonalistów i amatorów opony wyścigowe. Holenderska marka zajmuje również wysoką pozycję na rynku opon przemysłowych. Vredestein to gwarancja wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań i unikalnego designu.

Historia marki Vredestein

W 1908 roku Emile Louis Constant Schiff przejmuje holenderską firmę Guttapercha in Delft, która rok później zmienia nazwę na N.V. Rubberfabriek Vredestein. W 1910 roku Vredestein produkują swoją pierwszą oponę rowerową, a dwa lata później pierwszą oponę samochodową. W 1934 roku otwarto fabrykę opon rowerowych  w Doetinchem, a w 1947 roku powstaje fabryk opon samochodowych we współpracy z B.F. Goodrich. W 1952 roku Vredestein wprowadza pierwszą oponę samochodową stworzoną we własnej fabryce, a trzy lata później wprowadza jedną z  pierwszych w Europie opon bezdętkowych Profilux tubeless. W 1965 roku Vredestein wprowadza na rynek pierwszą samochodową oponę zimową.

Nowe propozycje marki Vredestein

Od samego początku działalności holenderska marka stawiają na rozwój technologiczny, wprowadzając coraz bardziej udoskonalone modele na rynek. W 1972 roku Vredestein wyprodukował pierwszą oponę radialną z opasaniem stalowym, w 1978 roku odblaskową oponę rowerową. Od 1991 roku holenderka marka wprowadziła kultowe modele opon takie jak całoroczna opona Quatrac, zimową oponę Snowtrac z wysoką zawartością krzemionki czy zimową oponę Wintrac dostosowaną do wysokich prędkości.  Od 1997 roku Vredestein z powodzeniem produkuje opony do maszyn rolniczych. W 2007 roku Vredestein jako pierwsza marka na świecie wprowadziła całoroczną oponę Runflat.  W 2016 roku holenderski producent otwiera centrum badawcze we Frankfurcie, a w 2017 roku fabrykę na Węgrzech.

Technologie stosowane w oponach Vredestein

RunFlat

Technologia Runflat umożliwia kontynuację jazdy po przebiciu opony do 80 km. Vredestein był pierwszym producentem opon, który wprowadził całoroczną oponę RunFlat.

Technologia Stealth Design

Specjalnie zaprojektowana technologia wzdłużnych i poprzecznych rowków zapewnia znaczną redukcję poziomu hałasu z zewnątrz i wewnątrz, gwarantując wyjątkowy komfort jazdy.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow