Vredestein Sportrac 5

Holenderskie opony letnie klasy premium skupione na bezpieczeństwie i wysokim komforcie

Firma Vredestein powstała w Holandii. Bardzo długi czas nie należała do żadnego wielkiego koncernu. Polscy kierowcy docenili już dawno opony Vredestein za ich bardzo dobre wykonanie, dopieszczenie detali, bezpieczeństwo na drodze oraz...stylistykę.

Dobre hamowanie na mokrej drodze numerem jeden

Model Sportrac 5 posiada szerokie rowki wzdłużne, których zadaniem jest skuteczne i szybkie odprowadzenie wody poza obszar, w którym opona styka się z nawierzchnią. W rowkach wprowadzono dodatkowo specjalne perforacje mające przyspieszyć przepływ wody.

Wysoki komfort podroży dzięki pochłanianiu nierówności

Producent duży nacisk położył na strukturę wewnętrzną opony, na której opiera się bieżnik właściwy. Dzięki zoptymalizowaniu sztywności radialnej opona uzyskała lepsze parametry w wybieraniu nierówności z drogi i zatrzymywaniu ich. Dzięki temu osoby podróżujące odczuwają wyższą jakość jazdy.

Współpraca opony z układem kierowniczym samochodu

Opona otrzymała nacięcia w kształcie litery Z. Udało się przez to zwiększyć sztywność środkowej części bieżnika. W konsekwencji opona szybciej reaguje na polecenia kierowcy pozwalając tym samym w sytuacji kryzysowej na czas wybronić prowadzącego przed niebezpieczeństwem.

Stylistyka projektowana tradycyjnie przez studio Giugiaro Design

Firma Vredestein od bardzo długiego czasu współpracuje z włoskim projektantem Giugiaro Design. Oczywiście bezpieczeństwo jest najważniejsze ale dla holenderskiego producenta liczy się również wygląd opony i pod tym względem wiedzie ona prym na rynku i jest wzorem dla innych.

Popularne rozmiary opon Vredestein Sportrac 5

Pozostałe opony w ofercie Vredestein Sportrac 5

Wpisy na blogu powiązane z Vredestein Sportrac 5

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »
Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 16.08.2018

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowane opony 4x4 / terenowe, które można uznać za opony całoroczne z uwagi na agresywny wzór bieżnika oraz ich właściwości. Nadają się one do zastosowania w autach typu SUV oraz typowych terenówkach. Nasz ranking opiera się m.in. na statystykach sprzedaży w naszym sklepie oraz opiniach naszych klientów. Przy każdym bieżniku zaznaczamy, czy posiadają oznaczenia M+S i 3PMSF, aby jeszcze bardziej pokreślić, że można ich używać bezpiecznie w warunkach zimowych.

przeczytaj pełen tekst »
Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Utworzony przez Voida.pl - dnia 01.08.2018

Opony zimowe Nokian WR SUV 4 to nowość na sezon zima 2018 / 2019. Znakomite właściwości jezdne i doskonała przyczepność pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych. Opony zostały wprost naszpikowane najnowszymi technologiami takimi jak wypustki Snow Claw, mieszanka Nokian WR SUV Winter, czy technologia aramidowej ściany bocznej.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 205/55 r16 [ADAC 2017/2018]

Test opon letnich 205/55 r16 [ADAC 2017/2018]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 30.07.2018

Walka w najpopularniejszym rozmiarze opon letnich 205/55 r16 zawsze jest emocjonująca. Jak w 2018 roku w teście organizacji ADAC wypadły opony klasy premium i czy reszta stawki zmniejsza do nich dystans? Zobacz wyniki testu opon letnich 205/55 r16 oraz naszą interpretację wyników. Niestety nie obyło się bez totalnej klęski jednego z naszych ulubiony producentów...

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl