opony całoroczne klasa ekonomiczna Raty
11x10%

RikenAll Season

5,2 /6 ()

Wielosezonowe opony japońskiej marki, należącej do koncernu Michelin, zapewniają pewną i bezpieczną jazdę w zmiennych warunkach pogodowych.Najnowszy, całoroczny model cenionego, japońskiego producenta, stworzono z myślą o zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Nowoczesny bież (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Riken All Season
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model All Season występuje w 52 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 228 do 533

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Riken All Season- optymalne osiągi przez cały rok

Wielosezonowe opony japońskiej marki, należącej do koncernu Michelin, zapewniają pewną i bezpieczną jazdę w zmiennych warunkach pogodowych.

Riken All Season- bieżnik do zadań specjalnych

Najnowszy, całoroczny model cenionego, japońskiego producenta, stworzono z myślą o zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Nowoczesny bieżnik zaprojektowany przez europejskiego projektanta, zapewnia doskonałą przyczepność na suchej, mokrej, zaśnieżonej czy oblodzonej nawierzchni, a dodatkowo nadaje oponie wyjątkowy wygląd. Zoptymalizowany wzór bieżnika to gwarancja optymalnych osiągów bez względu na warunki pogodowe. Najnowszy model japońskiego producenta zapewnia bezpieczną i precyzyjną jazdę w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz terenowych. Bardzo dobre odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego skutecznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Riken All Season- zoptymalizowana mieszanka

Udoskonalona mieszanka z dodatkiem krzemionki zapewnia bardzo dobrą przyczepność, a także skróconą drogę hamowania bez względu na panujące warunki. Dodatkowo, specjalna mieszanka wpływa na zmniejszone opory toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i niższą emisję CO2 do atmosfery. Połączenie nowoczesnej mieszanki z zoptymalizowanym wzorem bieżnika gwarantuje pewną, bezpieczną i precyzyjną jazdę przez cały rok. Japońska opona całoroczna zapewnia optymalne osiągi oraz komfortową jazdę w połączeniu z atrakcyjną ceną.

Opinie o oponach Riken All Season

Klienci w 6 opiniach ocenili ten model opony na 5,20 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,00 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,50 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,20 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Riken All Season

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Riken All Season

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow