opony letnie tanie produkty Raty
11x10%

SunFA033

Letnia opona chińskiej marki przeznaczona do pojazdów atv i quadów. Model należy do klasy ekonomicznej i wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.W letniej oponie atv chińskiego producenta zastosowano agresywną konstrukcję bieżnika. Model inspirowany znanymi modelam (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

SunF A033
SunF A033
SunF A033
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model A033 występuje w 17 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 233 do 723

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

SunF A033

Letnia opona chińskiej marki przeznaczona do pojazdów atv i quadów. Model należy do klasy ekonomicznej i wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

SunF A033 - przyjemność z jazdy w trudnym terenie

W letniej oponie atv chińskiego producenta zastosowano agresywną konstrukcję bieżnika. Model inspirowany znanymi modelami cenionych marek, wyróżnia głęboki bieżnik zapewniający bardzo dobrą przyczepność na piaszczystych, skalnych i błotnistych terenach i zróżnicowanych warunkach atmosferycznych

SunF A033 - zwiększona wytrzymałość i dłuższe przebiegi

W letniej oponie atv zastosowano chińskiej marki zastosowano bieżnik o głębokich barkach i agresywnej budowie, co zapewnia dobre osiągi w ekstremalnym terenie. Model posiada wzmocnioną ścianę boczną, co przekłada się na wyższą odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne i tym samym dłuższą żywotność opony. SunF A033 to dobry wybór dla kierowców poszukujących zrównoważonych osiągów, przyjemności z jazdy i rozsądnej ceny. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow