tanie produkty Raty
11x10%

SyronEverest 1X

Zimowa opona chińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do segmentu budżetowego i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.W zimowej oponie osobowej chińskiego producenta zastosowano sprawdzony, kierunkowy wzór bieżnika. Konstrukcja bie (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Syron Everest 1X
Syron Everest 1X
Syron Everest 1X
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Syron Everest 1 X

Zimowa opona chińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do segmentu budżetowego i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Syron Everest 1 X- z myślą o trudnych warunkach zimowych

W zimowej oponie osobowej chińskiego producenta zastosowano sprawdzony, kierunkowy wzór bieżnika. Konstrukcja bieżnika zapewnia bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni, a także sprawne odprowadzanie wody i błota pośniegowe, co znacznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Bieżnik w kształcie litery V gwarantuje stabilną i bezpieczną jazdę w sezonie zimowym.

Syron Everest 1 X- równomierne zużycie

W zimowej oponie osobowej chińskiej marki zastosowano udoskonaloną mieszankę, zachowującą elastyczność w niskich temperaturach. Skład mieszanki gwarantuje zwiększenie przyczepności, a także wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wydłużoną żywotność opony. Syron Everest 1 X to doskonały wybór dla kierowców ceniących stabilną jazdę w sezonie zimowym oraz ekonomiczne rozwiązania. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow