opony letnie tanie produkty Raty
11x10%

TouradorX Wonder TH2

Letnia opona azjatyckiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do segmentu budżetowego i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W letniej oponie osobowej azjatyckiego producenta zastosowano nowatorską konstrukcję bieżnika. Specjalnie zapr (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Tourador X Wonder TH2
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model X Wonder TH2 występuje w 9 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 174 do 417

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Tourador X Wonder TH2 

Letnia opona azjatyckiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do segmentu budżetowego i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

Tourador X Wonder TH2 - optymalne osiągi i precyzja kierowania

W letniej oponie osobowej azjatyckiego producenta zastosowano nowatorską konstrukcję bieżnika. Specjalnie zaprojektowane rowki boczne gwarantują bardzo dobrą przyczepność oraz skuteczne odprowadzanie wody i zmniejszone ryzyko aquaplaningu. Nowoczesna konstrukcja barku wpływa na precyzję kierowania oraz skuteczne pokonywanie zakrętów na suchej i mokrej nawierzchni

Tourador X Wonder TH2 - stabilna i komfortowa jazda w sezonie letnim

W letniej oponie osobowej azjatyckiej marki zastosowano nowoczesny wzór bieżnika, który zapewnia bezpieczną jazdę w zmiennych warunkach pogodowych. Konstrukcja bloków oraz krawędzi bieżnika wpływa na znaczną redukcję poziomu hałasu, a zoptymalizowane rowki gwarantują równomierne zużycie, niższe opory toczenia oraz mniejsze zużycie paliwa. Tourador X Wonder TX2 to gwarancja bezpiecznej i komfortowej jazdy w sezonie letnim w połączeniu z atrakcyjną ceną. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow