tanie produkty Raty
10x0%

ArmstrongBlu-Trac PC Flex

Całoroczna opona amerykańskiej, cenionej marki przeznaczona do samochodów osobowych, zwłaszcza kompaktowych i miejskich. Model należy do klasy ekonomicznej i charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.Całoroczna opona osobowa amerykańskiego producenta, została wyposażo (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Armstrong Blu-Trac PC Flex
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Zakupy na raty 10x0%

Raty 10x0% bez ukrytych kosztów.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Armstrong Blu-Trac PC Flex

Całoroczna opona amerykańskiej, cenionej marki przeznaczona do samochodów osobowych, zwłaszcza kompaktowych i miejskich. Model należy do klasy ekonomicznej i charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Armstrong Blu-Trac PC Flex- szerokie bieżniki i rowki w kształcie litery V dla przyczepności w każdych warunkach

Całoroczna opona osobowa amerykańskiego producenta, została wyposażona w nowoczesną mieszankę oraz zoptymalizowany wzór bieżnika. Bieżnik w kształcie litery V oraz specjalnie zaprojektowane lamele zapewniają bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni oraz sprawne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Szeroki bieżnik dodatkowo wpływa na zwiększoną przyczepność oraz równomierne zużycie w zmiennych warunkach pogodowych

Oszczędność paliwa przez cały rok z Armstrong Blu-Trac PC Flex

Wielosezonowa opona osobowa amerykańskiej marki zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Specjalnie opracowana mieszanka gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, a także niskie opory toczenia oraz mniejsze zużycie paliwa. Nowoczesny pas na bieżniku opony zapewnia skuteczne hamowanie w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Armstrong Blu-Trac PC Flex  spełni oczekiwania kierowców poszukujących ekonomicznych rozwiązań w połączeniu ze stabilną jazdą przez cały rok.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl