tanie produkty Raty
11x10%

ArmstrongBlu-Trac PC

Letnia opona amerykańskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, zwłaszcza kompaktowych i miejskich. Model klasy ekonomicznej, charakteryzujący się dobrym stosunkiem jakości do ceny.W letnim modelu osobowym amerykańskiego producenta zastosowano sprawdzony, symetryczny wzór (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Armstrong Blu-Trac PC
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Armstrong Blu-Trac PC

Letnia opona amerykańskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, zwłaszcza kompaktowych i miejskich. Model klasy ekonomicznej, charakteryzujący się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Armstrong Blu-Trac PC- skuteczne hamowanie i bardzo dobra przyczepność

W letnim modelu osobowym amerykańskiego producenta zastosowano sprawdzony, symetryczny wzór bieżnika. Bieżnik wyposażono w system samozamykających się lameli, który wpływa na bardzo dobrą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach, skuteczne hamowanie oraz sprawne odprowadzanie wody i zmniejszone ryzyko aquaplaningu.

Komfort jazdy i oszczędność paliwa z Armstrong Blu-Trac PC

W letniej oponie osobowej amerykańskiej marki zastosowano symetryczną konstrukcję bieżnika, która wpływa na optymalne osiągi w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Boczne, ścięte krawędzie wpływają na niskie opory toczenia, mniejsze zużycie paliwa oraz niższą emisję CO2 do atmosfery. Zestaw trzech dynamicznych żeber o poprzecznym przekroju wpływa na redukcję poziomu hałasu i zwiększenie komfortu jazdy. Armstrong Blu-Trac PC to idealny wybór dla kierowców ceniących wysoką jakość, stabilną jazdę w połączeniu z atrakcyjną ceną. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow