opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

BridgestoneBLIZZAK LM-001

5,9 /6 ()

Marka Bridgestone zajmuje w Polsce bardzo silną pozycję i skutecznie cenowo konkuruje z innymi producentami ogumienia z klasy premium. Zasługą tego jest wysoka jakość. Cechy jakie posiada opona LM-001 pozwalają na bardzo skuteczne hamownie jak również prowadznie auta po śniegu. (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Bridgestone BLIZZAK LM-001
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model BLIZZAK LM-001 występuje w 70 produktach. Dostępnych w ofercie jest 69 produktów.

Cena od 325 do 1798

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Znakomita trakcja opon zimowych Bridgestone Blizzak LM-001

Marka Bridgestone zajmuje w Polsce bardzo silną pozycję i skutecznie cenowo konkuruje z innymi producentami ogumienia z klasy premium. Zasługą tego jest wysoka jakość. Cechy jakie posiada opona LM-001 pozwalają na bardzo skuteczne hamownie jak również prowadznie auta po śniegu. Standardem w klasie premium są już teraz trójwymiarowe lamele 3D. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z odpowienim zbilansowaniem sztywności konstrukcji z odpowiednią elastycznością samych lameli, które bezpośrednio odpowiadają za skuteczność prowadzenia. Zastosowane skośne rowki idealnie radzą sobie z prowadzeniem w śniegu dzięki wysokiej sile ścinającej.

Na oponach Bridgestone Blizzak LM-001 prowadzisz auto stabilnie i masz nad nim kontrolę również na mokrej nawierzchni

Całym kluczem do bezpiecznej jazdy na mokrej nawierzchni oraz na rozmokłym śniegu jest odpowiednio zestrojony bieżnik, którego elementy łączą się w jedną całośc tworząc sprawnie działający mechanizm. Udało się zredukować powstające turbulencje i przyspieszyć przepływ wody w każdym rowku. Bloki bieżnika otrzymały zaokrąglone narożniki co wydatnie podniosło poziom odprowadzanej wody i błota pośniegowego. Od części środkowej ku strefom barkowym rowki poprzeczne odpływowe rozszerzają się co przyczynia się do bardzo szybkiego samooczyszczania się opony, a tym samym poprawy przyczepności i stałej kontroli nad pojazdem.

Opony zimowe Bridgestone LM-001 są odporne na zużycie i dają trwałe osiągi

Do produkcji modelu Blizzak LM-001 wykorzystano Polimery NanoPro-Tech, które odpowiadają za równomierne rozłożenie krzemionki na całym bieżniku. Efektem tego jest zachowanie właściowości opony nawet kiedy temperatura spada sporo poniżej zera. Elastyczność opony nie jest zachwiana co powoduje, że nie ma ryzyka utraty właściwości jezdnych podczas srogiej zimy.

Opinie o oponach Bridgestone BLIZZAK LM-001

Klienci w 18 opiniach ocenili ten model opony na 5,90 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,90 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,90 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,90 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Bridgestone BLIZZAK LM-001

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Bridgestone BLIZZAK LM-001

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl