opony letnie klasa premium Nowość
2021
Raty
11x10%

BridgestonePotenza Sport

5,7 /6 ()

Najnowsza propozycja japońskiego koncernu na sezon letni przeznaczona do samochodów typu SUV oraz z napędem 4x4. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz zastosowaniem najbardziej innowacyjnych rozwiązań.Najnowsza letnia opona (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Bridgestone Potenza Sport
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Potenza Sport występuje w 108 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 400 do 3100

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Bridgestone Potenza Sport

Najnowsza propozycja japońskiego koncernu na sezon letni przeznaczona do samochodów typu SUV oraz z napędem 4x4. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz zastosowaniem najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Bridgestone Potenza Sport - doskonałe osiągi w zmiennych warunkach pogodowych i terenowych

Najnowsza letnia opona sportowa japońskiej marki została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Nowoczesne rozwiązania zapewniają ponadprzeciętną stabilność jazdy w najbardziej ekstremalnych warunkach terenowych i pogodowych. Asymetryczny wzór bieżnika gwarantuje doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, a zoptymalizowany układ żeber wpływa na skuteczne usuwanie wody i zmniejszone ryzyko aquaplaningu. Nowoczesna konstrukcja bieżnika i sztywne lamele zapewniają skuteczne pokonywanie zakrętów oraz skróconą drogę hamowania na mokrej nawierzchni.

Bridgestone Potenza Sport - najkrótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni według niezależnych testów

W najnowszej letniej oponie sportowej cenionego, japońskiego producenta zastosowano udoskonalony wzór bieżnika oraz zoptymalizowaną mieszankę. Połączenie obu rozwiązań zapewnia doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, skuteczne hamowanie oraz precyzyjne pokonywanie zakrętów w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych. Niezależne testy wykazały, że Bridgestone Potenza Sport zapewnia najkrótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Japoński model uzyskał aż o 2 metry lepszy wynik niż pozostałe, wiodące marki premium. Najnowsza propozycja na sezon letni spełni oczekiwania kierowców poszukujących idealnego połączenia pomiędzy stabilnością i precyzją jazdy, a czystą przyjemnością płynącą z jazdy w trudnym terenie. 

 

Opinie o oponach Bridgestone Potenza Sport

Klienci w 98 opiniach ocenili ten model opony na 5,70 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,70 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,80 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Bridgestone Potenza Sport

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Bridgestone Potenza Sport

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl