opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

ContinentalWinterContact TS 850 P

5,8 /6 ()

W tej oponie aż roi się od nowoczesnych rozwiązań opracowanych przez niemieckich inżynierów. W każdej sferze Continental opracował swoje rozwiązanie aby zadowolić najbardziej wybrednych kierowców. AutoBild testował powyższy model w rozmiarze 235/35R19 razem z włoskim Pirelli w m (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Continental WinterContact TS 850 P
Continental WinterContact TS 850 P
Continental WinterContact TS 850 P
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model WinterContact TS 850 P występuje w 116 produktach. Dostępnych w ofercie jest 115 produktów.

Cena od 396 do 4867

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Technologiczny masjtersztyk opon zimowych Continental WinterContact TS 850 P

W tej oponie aż roi się od nowoczesnych rozwiązań opracowanych przez niemieckich inżynierów. W każdej sferze Continental opracował swoje rozwiązanie aby zadowolić najbardziej wybrednych kierowców. AutoBild testował powyższy model w rozmiarze 235/35R19 razem z włoskim Pirelli w miejscowości Vizzola oraz Alvsbyn w Szwecji. Wyniki były przytłaczające. Opona otrzymała miano wzorowej. W każdym segmencie opona bije rywali i daje kierowcom maksimum z jazdy. Wyjątkowe osiągi na mokrej drodze, do tego idealnie dopracowane siły boczne oraz reakcja układu kierowniczego. Opony notują również wyjątkowe osiągi w hamowaniu na śniegu i mokrej nawierzchni oraz mają niskie opory toczenia.

Doskonała trakcja na śniegu opon WinterContact TS 850 P

Continental ogłasza rewolucję w kategorii zachowania na śniegu. Niemiecki koncern wprowadził do modelu WinterContact TS 850 P dwie bardzo ważne technologie. Precision Plus oraz S-Grip. Po pierwsze opona posiada gęstą sieć lameli, które wzdłużnie i poprzecznie reagują na wbijający się śnieg. Drugim elementem są szczeliny, które w bardzo szybkim czasie oczyszczają się i wypychają śnieg na zewnątrz.

Świetne prowadzenie na suchej drodze i wyjątkowo krótka droga hamowania na oponach Continental WinterContact TS 850 P

Continental wprowadził w modelu TS 850 P usztywnioną ścianę boczną co wpłynęło na bardzo precyzyjne przeniesienie poleceń kierowcy. Te atut objawia się zwłaszcza podczas przyspieszania oraz w chwili wchodzenia w zakręty. Ta technologia otrzymała nazwę PowerSipes. Nowa koncepcja ścian bocznych spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem przez kierowców. Opony zimowe TS 850 P mają krótką drogę hamowania za sprawą technologii blokujących się klocków bieżnika o nazwie ActiveBand. Struktura bloków oraz lemeli działa zarówno na drodze mokrej jak i suchej co sprawia, że na oponach zimowych WinterContact TS 850 P można czuć się bezpiecznie w każdych warunkach pogodowych.

Opinie o oponach Continental WinterContact TS 850 P

Klienci w 2 opiniach ocenili ten model opony na 5,80 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 6,00 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,50 / 6

Zachowanie na śniegu: 6,00 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Continental WinterContact TS 850 P

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Continental WinterContact TS 850 P

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow