opony całoroczne klasa średnia Raty
11x10%

CooperDiscoverer AT3 4S

5,7 /6 ()

Całoroczna opona typu All-Terrain przeznaczona do aut typu 4x4 i SUV. Opona dobrze radzi sobie również na śniegu, co potwierdza oznaczenie 3PMSFCooper Discoverer AT3 4S to świetny stosunek ceny do jakości i jedne z najpopularniejszych opon terenowych.

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Cooper Discoverer AT3 4S
Cooper Discoverer AT3 4S
Cooper Discoverer AT3 4S
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Discoverer AT3 4S występuje w 16 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 448 do 1641

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Cooper Discoverer AT3 4S: ulepszony bieżnik typu All-Terrain

Firma Cooper znana jest z produkcji bardzo ciekawych opon 4x4 oraz SUV. Tym razem bieżnik opony został ulepszony, aby w pełni gwarantować doskonałe parametry w każdych warunkach przez cały rok. Cooper Discoverer AT3 4S to w pełni opony całoroczne, które dodatkowo zyskały oznaczenie 3PMSF. Oznacza ono, że można bezpiecznie używać opon w warunkach zimowych nawet w krajach, gdzie jest to prawnie uregulowane.

Symetryczny bieżnik opon terenowych Cooper AT3 4S

Opony terenowe wymagają sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji bieżnika. Zastosowanie symetrycznej budowy (która jest jedną z najstarszych stosowanych w oponach), pozwoliło osiągnąć dobry kompromis między zachowaniem na drodze, a zachowaniem w terenie. 

Taka budowa opony pozwala też na montaż opon niezależnie od kierunku toczenia, ponieważ dwie połowy są lustrzane. W przypadku aut z napędem 4x4 daje to dużo większą swobodę.

Zastosowane technologie w Cooper Discoverer AT3 4S

Jak przystało na nowość, opona jest bardzo zaawansowana technologicznie. Wykorzystano wcześniejsze doświadczenia w produkcji cenionych opon 4x4.

  • SNOW GROOVE TECHNOLOGY - opatentowana technologia dosłownie wgryza się w śnieg i powoduje, że opona zachowuje przyczepność w ciężkich, zimowych warunkach. 
  • SECURE-GRIP™ ALL-TERRAIN DESIGN - specjalnie zaprojektowany terenowy wzór bieżnika z 5 żebrami zapewnia lepszą zdolność opon do jazdy w terenie oraz pozytywnie wpływa na polepszenie parametrów jezdnych na suchej i mokrej nawierzchni. 
  • MICRO-GAUGE™ ZIGZAG SIPES - zastosowanie mniejszych lameli zapewnia lepszą stabilność i kontrolę nad pojazdem. Dzięki tej technologii ulepszono również zachowanie opony w czasie poruszania się po kamienistym terenie. 
  • AQUA VAC™ CHANNELS - w oponie zastosowano specjalnie ukształtowane oraz odpowiednio głębokie centralne rowki. Poprawiają one zdolność opony do odprowadzania wody oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplanningu.

Cooper AT3 4S: popularna całoroczna opona terenowa

Cooper Discoverer AT3 4S: świetny stosunek ceny do jakości

Choć jest to nowość, to szybko podbiła serca naszych klientów. Głównie za sprawą znakomitego stosunku ceny do jakości oferowanych opon Cooper Discoverer AT3 4S. Śmiało można stwierdzić, że tym modelem Cooper zaczął stanowić ciekawą alternatywę dla najpopularniejszych opon terenowych w naszym sklepie - BFGoodrich. Udoskonalenie sprawdzonej konstrukcji i dodanie brakujących elementów, aby w końcu opona odpowiadała standardom europejskim dla opon całorocznych - okazało się strzałem w dziesiątkę.

Opinie o oponach Cooper Discoverer AT3 4S

Klienci w 56 opiniach ocenili ten model opony na 5,70 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,50 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,80 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,70 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Cooper Discoverer AT3 4S

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Cooper Discoverer AT3 4S

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow