Opony Cooper

Cooper to kultowa, amerykańska marka opon z ponad stuletnią tradycją. Cooper należy do klasy średniej, a misją firmy jest zapewnienie wysokiej klasy opon w rozsądnej cenie. Doskonałe parametry w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiły, że Cooper jest jednych z dwóch największych, niezależnych producentów ogumienia w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska marka cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie.

Wybierz rozmiar opon Cooper

Najpopularniejsze rozmiary opon Cooper

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Cooper

Opony Cooper

Amerykańska marka należąca do klasy średniej, od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród kierowców w Stanach Zjednoczonych, a od ponad dwóch dekad również na rynku europejskim. Opony Cooper zaskakują doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Cooper- "towar wysokiej jakości"

Idea marki opiera się na "towarze wysokiej jakości, uczciwym zysku i dobrym interesie". Hasło przyświecające produkcji opon amerykańskiej marki pozwala dostarczyć opony zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności jazdy w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i terenowych w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną.

Cooper- dla ceniących jakość i przystępną cenę

Amerykańska marka należąca do klasy średniej oferuje zaawansowane technologicznie opony, o wysokiej trwałości, zapewniające bezpieczeństwo i prawdziwą przyjemność płynącą z jazdy. Jednym z najbardziej popularnych modeli marki jest linia Discoverer dedykowana samochodom z napędem 4x4.

Historia marki Cooper

Cooper powstał w 1914 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców, którzy przejęli fabrykę M&M Manufacturing Company, która zajmowała się produkcją materiałów do naprawy opon. John F. Schaufer i Claude E. Hart rozwinęli działalność firmy, zwłaszcza w okresie II wojny światowej dostarczając amerykańskiej armii opony do pojazdów wojskowych oraz pontony i kamizelki ratunkowe. W latach 80tych ubiegłego wieku nastąpił intensywny rozwój marki, która doskonale radziła sobie z ogromną konkurencją w amerykańskim zagłębiu oponiarskim w Akron, w stanie Ohio.

Cooper- współpraca z brytyjską marką

Cooper jest jednym z największych niezależnych producentów opon w USA. Marka przez długi okres swojego istnienia skupiała się głównie na rodzimym rynku, zmiany nastąpiły dopiero w 1997 roku. Przejęcie amerykańskiego producenta przez słynną brytyjską markę Avon Rubber, zaowocowało ekspansją na europejskie rynki, gdzie również Cooper zyskał spore uznanie wśród kierowców.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl