opony zimowe klasa średnia Raty
11x10%

CooperDiscoverer Winter

5,5 /6 ()

Firma Cooper Tire & Rubber Company Europe Ltd. stworzyła oponę zimową dedykowaną na warunki europejskie. Cooper Discoverer Winter opracowano wykorzystując wieloletnie doświadczenie firmy Cooper w produkcji wysokiej jakości opon 4x4 i do jazdy terenowej. Połączono sprawdzone tech (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Cooper Discoverer Winter
Cooper Discoverer Winter
Cooper Discoverer Winter
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Discoverer Winter występuje w 36 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 382 do 1061

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona zimowa Cooper Discoverer Winter do średnio-dużych SUV-ów

Firma Cooper Tire & Rubber Company Europe Ltd. stworzyła oponę zimową dedykowaną na warunki europejskie. Cooper Discoverer Winter opracowano wykorzystując wieloletnie doświadczenie firmy Cooper w produkcji wysokiej jakości opon 4x4 i do jazdy terenowej. Połączono sprawdzone technologie oraz nowe pomysły i dzięki temu w Centrum Technicznym Cooper's Europe stworzono opony zimowe do aut SUV, które zachowują wysokie parametry w zmiennych warunkach zimowych.

Cooper Discoverer Winter: sprawdzona w różnych warunkach

Cooper Discoverer Winter jest pierwszą oponą zimową marki Cooper, która została tak dokładnie przetestowana w najróżniejszych warunkach zimowych. Wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, a przetestowana m.in. pod względem zachowania na lodzie oraz w głębokim śniegu w Arctic Falls w Szwecji oraz w Test World w Finlandii.

Zaawansowana technologia w Cooper Discoverer Winter

W oponie Cooper Discoverer Winter wykorzystano opatentowane technologie i sprawdzone rozwiązania z wcześniejszych opon, aby osiągnąć bardzo dobrą przyczepność w każdych warunkach zimowych. Zastosowanie Snow groove technology zaowocowało "wgryzaniem się" opony w śnieg i luźniejsze nawierzchnie. Naprzemiennie ząbkowane krawędzie bardzo dobrze radzą sobie ze śniegiem. 

Wysoka przyczepność została również uzyskana dzięki zastosowaniu mieszanki z krzemionką oraz zastosowaniu unikalnego, kierunkowego wzoru bieżnika. Opona charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością odprowadzania wody na śliskich nawierzchniach. Radzi sobie również z błotem pośniegowym oraz na lodzie w ekstremalnie niskich temperaturach.

Z kolei technologia Cooper 3D Micro-Gauge™ pozwala na uzyskanie stabilności bloków bieżnika pod obciążeniem oraz bardziej równomierny rozkład wytwarzanego ciepła w taki sposób, aby poprawić prowadzenie, hamowanie oraz wydłużyć osiągane przebiegi.

Opinie o oponach Cooper Discoverer Winter

Klienci w 66 opiniach ocenili ten model opony na 5,50 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,20 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,50 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,70 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Cooper Discoverer Winter

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Cooper Discoverer Winter

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl