klasa ekonomiczna Raty
11x10%

DębicaPresto LT

Przez długi czas polski producent opon działający pod skrzydłami marki Goodyear nie posiadał typowego modelu w oponach dostawczych. Od roku 2016 Dębica może zaoferować polskim kierowcom taki model - Presto LT.Dużym atutem modelu Presto LT jest jego sztywność co przekłada się na (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Dębica Presto LT
Dębica Presto LT
Dębica Presto LT
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Tanie i trwałe letnie opony dostawcze

Przez długi czas polski producent opon działający pod skrzydłami marki Goodyear nie posiadał typowego modelu w oponach dostawczych. Od roku 2016 Dębica może zaoferować polskim kierowcom taki model - Presto LT.

Dobre prowadzenie oraz odporność na ścieranie

Dużym atutem modelu Presto LT jest jego sztywność co przekłada się na równomierne rozłożenie nacisków. Plusem tego jest po pierwsze przyjemne i płynne prowadzenie, a po drugie równe i wolne zużycie opony.

Bezpieczne na mokrej nawierzchni

Presto LT wyposażony jest w szerokie rowki na całym obwodzie, które w połączeniu z równie oszernymi rowkami poprzecznymi skutecznie i szybko odprowadzają wodę. Dębica Presto LT jak na opony dostawcze ma bardzo poprawne wyniki w hamowaniu na mokrej nawierzchni.

Odporna na uszkodzenia mechaniczne

Cała konstrukcja opony jest bardzo sztywna i mocna. Struktura wewnętrzna została zaprojektowana z myślą, aby była bardzo odporna na wszelkie mechaniczne uszkodzenia mogące się przytrafić podczas użytkowania opony.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow