felgi aluminiowe AEZ

Felgi aluminiowe AEZ to najwyższa jakość wśród najlepszych światowych marek

AEZ to topowa marka austriackiej grupy Alcar. Od 2005 roku felgi produkowane są w niemieckiej, wysoce zaawansowanej technologicznie fabryce, w miejscowości Neuenrade i wszystkie sygnowane są znakiem “made in Germany”. Każda obręcz posiada certyfikat niemieckiego (lub austriackiego) TUV poświadczającego dopuszczenie do ruchu na terenie Niemiec i Austrii a co za tym idzie spełnienie wszelkich warunków bezpieczeństwa na tych wymagających europejskich rynkach.

Kute felgi AEZ dają możliwość bezpiecznej jazdy w najlepszych autac Świata

Marka AEZ wyróżnia się spośród wielu innych europejskich marek posiadaniem w ofercie felg produkowanych w technologii “forged” czyli obręczy kutych. Są to felgi niezwykle wytrzymałe, bardzo drogie i dedykowane do aut z najwyższej półki. Przykładem takiej obręczy jest model Steam (w dwóch wykończeniach lakierniczych: srebrnym oraz grafitowym), który dedykowany jest w rozmiarach 21 oraz 22 cale do auta Tesla model S. AEZ posiada bardzo szeroką ofertę obręczy o dużych średnicach dedykowanych do aut klasy SUV. Typowymi modelami są AEZ Reef SUV oraz AEZ Yacht Dark SUV.

Felgi AEZ są dedykowane do luksusowych samochodów

Marka oferuje koła ze stopów lekkich zarówno w klasycznym srebrnym wykończeniu a także srebrnym o wysokim połysku. Dodatkowo możemy wybrać modele w kolorach grafitowych, czarnych a także czarno-srebrnych z elementami polerowanymi. AEZ coraz częściej dedykuje felgi pod konkretne marki aut i tak na przykład koło AEZ Antigua Dark dedykowane jest do BMW. Dedykowanie obręczy pod konkretny model auta wiaże się z bardzo łatwym montażem (nie stosuje się pierścieni centrujących oraz można użyć oryginalnych śrub) a także parametrami technicznymi skrojonymi dokładnie pod daną markę auta co powoduje, iż felgi pasują na 100 % (nie są wymagane żadne modyfikacje auta).

AEZ umożliwia używanie felg zimą oraz stosowanie czujnkiów ciśnienia

Do wszystkich kół AEZ można zamontować czujniki ciśnienia. Obręcze (ich powłoka lakiernicza) w ramach testów TUV badane są również pod kątem wytrzymałości na warunki zimowe czyli przede wszystkim na solankę, która powszechnie stosowana jest na drogach. Oczywiście obręcze spełniają wszelkie warunki do użytku w ciężkich warunkach zimowych.

Popularne AEZ

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow