Felgi aluminiowe Dezent

Felgi aluminiowe Dezent to wysoka jakość za rozsądną cenę

Dezent to najbardziej popularna marka felg w grupie Alcar. Szeroka gama produktów oraz rozbudowane aplikacje zapewniają pokrycie dopasowania obręczy do bardzo szerokiej grupy aut, od najbardziej popularnych do rzadziej spotykanych na rynku. Dezent zgodnie z rynkową tendencją oferuje coraz więcej kół dedykowanych pod konkretny model auta czyli z homologacją ECE. Felga produkowana jest o parametrach technicznych indentycznych jak oryginalne koło a montaż odbywa się za pomocą oryginalnych śrub/nakrętek. Oprócz łatwego montażu, felgi ECE pozwalają na zamontowanie oryginalnych dekielków z fabrycznego wyposażenia auta.

Dezent oferuje felgi zarówno do samochodów osobowych jak również SUV i 4x4 o fabrycznych parametrach

Oprócz standardowej oferty dedykowanej do aut osobowych Dezent homologuje swoje obręcze do aut dostawczych a także 4x4 i SUV. Są to obręcze o wzmocnionej konstrukcji, odpowiednich parametrach i kształcie pasującym do tego typu aut. Dezent posiada w swej ofercie także bardzo proste klasyczne wzory idealne do użytkowania zimą lub jako bardzo rozsądny cenowo zamiennik felg stalowych, których ceny do niektórych aut są na tyle wysokie, że warto rozważyć zakup kół aluminiowych. Oprócz standardowego koloru srebrnego w palecie kolorów znajdziemy czarny, czarny z elementami polerowanymi a także grafit. Obręcze Dezent opracowane są z myślą o jak najlepszym stosunku jakości do ceny i parametrach takich samych lub bardzo zbliżonych do obręczy oryginalnych

Szeroka kolorystyka felg Dezent pozwala na dobór najlepszego rozwiązania praktycznie do każdego auta

Oferta kół Dezent oscyluje wokół 20 modeli w różnych wariantach kolorystycznych a więc jest bardzo szeroka i w zasadzie każdy może z niej wybrać koło dostosowane do swoich potrzeb zarówno odnośnie wzoru jak i możliwości finansowych. Dzięki parametrom takim samym lub zbliżonym do oryginału koła idealnie nadają się do użytkowania zimą (np.umożliwiają montaż łańcuchów śnieżnych) Większość modeli to raprezentanci klasycznych 5 ramiennych kół , ale w wersjach wykończeniowych takich jak jak czarna lub czarna z polerką nadają dodatkowego eleganckiego wyglądu każdemu pojazdowi.

Popularne Dezent

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow