Firestone Winterhawk 3

Prowadzące w klasie średniej opony Firestone Winterhawk 3 budzą zachwyt kierowców

Opona zimowa, jednego z najstarszych i najbardziej uznanych producentów opon na świecie, charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Przeznaczona do samochodów osobowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność w trudnych, zimowych warunkach pogodowych, co potwierdzają wysokie oceny w niezależnych testach.

Firestone Winterhawk 3 - niezawodna w zimowych warunkach

Opona zimowa, amerykańskiej uznanej marki Firestone to gwarancja bardzo dobrych parametrów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Ponad stuletnie doświadczenie w produkcji opon, rozwój technologiczny zaowocowały wysokimi ocenami podczas testów oraz uznaniem kierowców na całym świecie. Opona zimowa posiada kierunkowy wzór bieżnika, który zapewnia bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej i ośnieżonej nawierzchni. System rowków i lameli bardzo dobrze odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe, skutecznie zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Dodatkowo, zastosowane rozwiązania wpływają na krótszą drogę hamowania i precyzję kierowania w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Bezpieczeństwo opon zimowych Firestone Winterhawk 3 potwierdzone wieloma testami ADAC

Opona zimowa, marki Firestone to gwarancja bezpieczeństwa oraz równomiernego zużycia i podwyższonej trwałości i odporności, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu nacisków. Wysokie parametry i stabilność jazdy potwierdzają wysokie oceny w testach ADAC, gdzie Firestone Winterhawk 3 dwukrotnie zajął trzecią pozycję. Opona zimowa marki Firestone, to pewność bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach pogodowych, wysoka wytrzymałość w połączeniu z atrakcyjną ceną.

Popularne rozmiary opon Firestone Winterhawk 3

Pozostałe opony w ofercie Firestone Winterhawk 3

Wpisy na blogu powiązane z Firestone Winterhawk 3

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 23.02.2019

Organizacja ADAC postanowiła na początku tego roku przedstawić test opon letnich 185/65 R15. Wzięto pod uwagę znane już czasem od kilku lat bieżniki opon letnich. Pojawiło się też kilka tańszych opon, które naszym zdaniem rzucają nieco światła na potencjalny wybór dla osób mniej jeżdżących lub o mniej zasobnym portfelu.

przeczytaj pełen tekst »
Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.02.2019

Nokian wprowadza kolejne innowacje w zakresie opon letnich. Na początku roku 2019 na rynek wkroczył najnowszy model opon letnich - Wetproof. Tym razem postawiono na opony wyspecjalizowane do jazdy w deszczu. Filozofia fińskiej marki to gwarancja nowatorskich rozwiązań, zapewniających wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Czym zatem, wyróżnia się Nokian Wetproof?

przeczytaj pełen tekst »
Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl