opony zimowe klasa średnia Raty
11x10%

FirestoneWinterhawk 3

Opona zimowa, jednego z najstarszych i najbardziej uznanych producentów opon na świecie, charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Przeznaczona do samochodów osobowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność w trudnych, zimowych warunkach pogodowych, co potwierdzają (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Firestone Winterhawk 3
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Winterhawk 3 występuje w 1 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 348 do 348

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Prowadzące w klasie średniej opony Firestone Winterhawk 3 budzą zachwyt kierowców

Opona zimowa, jednego z najstarszych i najbardziej uznanych producentów opon na świecie, charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Przeznaczona do samochodów osobowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność w trudnych, zimowych warunkach pogodowych, co potwierdzają wysokie oceny w niezależnych testach.

Firestone Winterhawk 3 - niezawodna w zimowych warunkach

Opona zimowa, amerykańskiej uznanej marki Firestone to gwarancja bardzo dobrych parametrów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Ponad stuletnie doświadczenie w produkcji opon, rozwój technologiczny zaowocowały wysokimi ocenami podczas testów oraz uznaniem kierowców na całym świecie. Opona zimowa posiada kierunkowy wzór bieżnika, który zapewnia bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej i ośnieżonej nawierzchni. System rowków i lameli bardzo dobrze odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe, skutecznie zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Dodatkowo, zastosowane rozwiązania wpływają na krótszą drogę hamowania i precyzję kierowania w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Bezpieczeństwo opon zimowych Firestone Winterhawk 3 potwierdzone wieloma testami ADAC

Opona zimowa, marki Firestone to gwarancja bezpieczeństwa oraz równomiernego zużycia i podwyższonej trwałości i odporności, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu nacisków. Wysokie parametry i stabilność jazdy potwierdzają wysokie oceny w testach ADAC, gdzie Firestone Winterhawk 3 dwukrotnie zajął trzecią pozycję. Opona zimowa marki Firestone, to pewność bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach pogodowych, wysoka wytrzymałość w połączeniu z atrakcyjną ceną.

Lista opon Firestone Winterhawk 3

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow