Fulda EcoControl HP

Opona Fulda EcoControl HP jest mocnym punktem w klasie średniej opon o bardzo wysokich wskaźnikach jezdnych

Opona jak na średnią klasę ma bardzo wiele zalet i można powiedzieć, że swoimi parametrami zachacza o klasę premium. Kierowcy decydujący się na zakup Fuldy mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo jak również o trwałość nabytych opon.

Producent w modelu EcoControl HP zastosował mieszankę Full Silica dzięki czemu skrócił drogę hamowania o blisko 3 metry w porównaniu do opon konkurencyjnych o podobnej klasie. Dodatkowo rowki typu AquaFlow radzą sobie doskonale z odprowadzaniem wody nawet w czasie jazdy w ulewnych deszczach. Na suchej nawirzchni Fulda pobiła konkurentów o ponad 3 metry. Testy przeprowadzono przez TÜV SÜD Automotive z siedzibą w Garching (Niemcy) i Mireval (Francja).

Długie przebiegi i niskie zużycie paliwa z Fulda EcoControl HP

Opona letnia EcoControl HP przylega całą swoją powierzchnią do drogi przez co pozwala pewnie prowadzić samochód. Mieszanka gumy użyta do produkcji jest trwała a dobre przyleganie opony do drogi sprawia, że ściera się wolno i równomiernie. Zastosowana technologia EcoTread powoduje, że opona emituje niską ilośc CO2 Testy wykazują, że w porównaniu do konkurentów Fulda emituje związki o 9% mniejsze.

Fulda EcoControl HP: długa jazda bez żadnych problemów i komplikacji

Również szybkie samochody bez żadnych problemów mogę poruszać się na oponach Fulda EcoControl HP. Model ten jest wszechstronny o bardzo wyważonych parametrach.

Popularne rozmiary opon Fulda EcoControl HP

Pozostałe opony w ofercie Fulda EcoControl HP

Wpisy na blogu powiązane z Fulda EcoControl HP

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 23.02.2019

Organizacja ADAC postanowiła na początku tego roku przedstawić test opon letnich 185/65 R15. Wzięto pod uwagę znane już czasem od kilku lat bieżniki opon letnich. Pojawiło się też kilka tańszych opon, które naszym zdaniem rzucają nieco światła na potencjalny wybór dla osób mniej jeżdżących lub o mniej zasobnym portfelu.

przeczytaj pełen tekst »
Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.02.2019

Nokian wprowadza kolejne innowacje w zakresie opon letnich. Na początku roku 2019 na rynek wkroczył najnowszy model opon letnich - Wetproof. Tym razem postawiono na opony wyspecjalizowane do jazdy w deszczu. Filozofia fińskiej marki to gwarancja nowatorskich rozwiązań, zapewniających wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Czym zatem, wyróżnia się Nokian Wetproof?

przeczytaj pełen tekst »
Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl