opony zimowe klasa średnia Raty
11x10%

FuldaKristall Montero 3

Opony Fulda Kristall Montero 3 zostały stworzone, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa w warunkach zimowych. Dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda możesz cieszyć się doskonałą trakcją na ośnieżonych drogach. Zastosowano sieć wzajemnie blokujących się klocków chwyta (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Kristall Montero 3 występuje w 21 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 246 do 429

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona zimowa klasy średniej zapewniająca dobrą trakcję w każdych zimowych warunkach

Opony Fulda Kristall Montero 3 zostały stworzone, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa w warunkach zimowych. Dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda możesz cieszyć się doskonałą trakcją na ośnieżonych drogach. Zastosowano sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg w centralnej strefie bieżnika. Opony zimowe dosłownie wgryzają się w śnieżną nawierzchnię, co zwiększa przyczepność.

Fulda Krisall Montero 3: bezpieczeństwo w każdych warunkach

W oponach Fulda Kristall Montero 3 zastosowano technologię Bubble Blade, która opiera się na zwiększonej ilości trójwymiarowych lameli oraz specjalnemu zimowemu bieżnikowi. Uzyskano lepszą przyczepność na śniegu i lodzie oraz dużo bardziej stabilne prowadzenie pojazdu na śnieżnych drogach. Ponad to zastosowano specjalną mieszankę gumową, która pomimo spadku temperatur pozostaje elastyczna. Opony zimowe Fulda zachowują wysokie parametry jezdne nawet w niskich temperaturach.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny opon Fulda Krisall Montero 3

Od wielu lat opony Fulda zachowują wysoki poziom jakości i przystępną cenę. Opony klasy średniej zawsze charakteryzowały się dość wysokim stopniem zaawansowania technologicznego oraz sprawdzonymi rozwiązaniami z klasy premium. Stanowią one doskonały wybór dla świadomych kierowców, dla których cena powinna iść w parze z jakością.

Lista opon Fulda Kristall Montero 3

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow