opony zimowe tanie produkty Raty
11x10%

GoodrideSW658

Zimowa opona chińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, typu SUV oraz z napędem 4x4. Model należy do klasy ekonomicznej i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.W zimowej oponie osobowej chińskiego producenta zastosowano nowoczesne rozwiązania zna (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Goodride SW658
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model SW658 występuje w 7 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 517 do 995

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Goodride SW658

Zimowa opona chińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, typu SUV oraz z napędem 4x4. Model należy do klasy ekonomicznej i charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Goodride SW658- asymetryczny bieżnik na ekstremalne warunki pogodowe

W zimowej oponie osobowej chińskiego producenta zastosowano nowoczesne rozwiązania znane z ogumienia klasy premium. Asymetryczny wzór bieżnika z gęstą siecią lameli zapewnia bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Szerokie kanały obwodowe wpływają na skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego, zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Model bardzo dobrze sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i pogodowych.

Goodride SW658- krzemionkowa mieszanka

W zimowej oponie osobowej chińskiej marki zastosowano również nowatorską mieszankę z dodatkiem związków krzemionki. Innowacyjny skład zapewnia zwiększoną przyczepność, skuteczne hamowanie, a także mniejsze opory toczenia i niższe zużycie paliwa. Goodride SW658 to połączenie nowoczesnych technologii z bardzo przystępną ceną. Model spełni oczekiwania kierowców poszukujących ekonomicznych rozwiązań i wysokiej jakości.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl