Opony Goodride

Marka Goodride cieszy się w Polsce długą ponad 15 letnią historią. W tym czasie opony osobowe, dostawcze i do SUV-ów chińskiego producenta zdobyły uznanie polskich kierowców. Dzieje się tak za sprawą dużego nacisku producenta na jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Goodride jest czołowym chińskim producentem opon klasy ekonomicznej.

Opony Goodridebezpieczne i trwałe, a przy tym nie obciążają portfela. Oficjalna polska dystrybucja zapewnia szybką i sprawną obsługę gwarancyjną. Opony Goodride, dzięki specjalnemu systemowi kontroli jakości, w chwili kiedy opuszczają fabrykę są w idealnym stanie. Zapewnia to prześwietlanie opon oraz ręczna kontrola struktury zewnętrznej.

Wybierz rozmiar opon Goodride

Najpopularniejsze rozmiary opon Goodride

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Goodride

Stały rozwój technologii i wysoka jakość opon Goodride

Goodride dysponuje pokaźnym zespołem badawczo rozwojowym, którego inżynierowie współpracują z ekspertami w dziedzinie opon z Japonii i Korei. Rokrocznie Goodride inwestuje dziesiątki milionów dolarów z udoskonalanie i poszerzanie zakładów produkcyjnych, badawczych i testowych. W Chinach powstało laboratorium testujące hałas opon oraz utworzono system testowania opon MTS Flat-Trac III CT tire Test System. Od roku 2012 Goodride trzyma się pierwszej dziesiątki największym producentów opon na Świecie.

Dokładna kontrola jakości opon Goodride podnosi bezpieczeństwo

Dążenie producenta opon Goodride do ciągłego udoskonalania swoich opon sprawia, że Goodride wprowadził system kontroli jakości swoich opon stosowany w czołowych światowych firmach takich jak Volvo. Każda opona która opuszcza fabrykę opon Goodride jest ręcznie sprawdzana. Oprócz tego opony prześwietlane są promieniami rentgenowskimi. Do tego są bilansowane i sprawdza się ich jednorodność. Urządzenia do kontroli opon Goodride sprowadzane są specjalnie z Niemiec, Japonii oraz USA.

Opony marki Goodride produkowane są przez firmę Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC-RUBBER). Od ponad piętnastu lat Goodride jest obecny na polskim rynku i od tego czasu został zauważony jako wartościowe opony na naszym rynku, które oferują dobrą jakość w stosunku do niskiej ceny. Goodride globalnie należy już do światowej czołówki. Korporacyjne podejście nakazuje producentowi Zhongce Rubber stale kontaktować się ze swoimi odbiorcami na całym Świecie aby zdobywać opinie i informacje o swoich oponach.

Goodride może poszczycić się wieloma certyfikatami:

- US Departament of Transportation (DOT),

- Economic Commission of Europe (ECE),

- ISO9001:2000, SO14001:2004, ISO/TSI 16949

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Goodride

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow