opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

GoodyearUG Performance Gen-1

Została zaprojektowana tak, by sprostać nawet najcięższym zimowym wyzwaniom na drodze. Opona posiada bieżnik kierunkowy, którego głównym zadaniem jest zapewnić maksimum bezpieczeństwa w każdych warunkach. W jaki sposób rzeźba bieżnika jest w stanie zabezpieczyć kierowcę przed za (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Goodyear UG Performance Gen-1
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model UG Performance Gen-1 występuje w 20 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 343 do 1865

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy premium

Została zaprojektowana tak, by sprostać nawet najcięższym zimowym wyzwaniom na drodze. Opona posiada bieżnik kierunkowy, którego głównym zadaniem jest zapewnić maksimum bezpieczeństwa w każdych warunkach. W jaki sposób rzeźba bieżnika jest w stanie zabezpieczyć kierowcę przed zagrożeniami na drodze? Otóż dzięki precyzyjnie zaprojektowanym rowkom bieżnika opona gwarantuje doskonałą przyczepność na suchej, mokrej, czy oblodzonej nawierzchni. Głębokie i szerokie rowki obwodowe odpowiadają za jeszcze bardziej efektywne odprowadzanie wody spod czoła opon. Przez to zapewniają one znakomite właściwości trakcyjne oraz minimalizują do minimum ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Dodatkowo bieżnik posiada poprzeczne nacięcia, które gwarantują jeszcze lepszy kontakt opony z podłożem.

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 zapewnia krótką drogę hamowania

W zimowych warunkach częściej niż zwykle może dojść do niebezpiecznych poślizgów na mokrej czy też zaśnieżonej drodze. Dlatego tak ważnym czynnikiem podczas wyboru opon zimowych jest zapewnienie krótszej drogi hamowania. Zwiększona liczba lameli i dodatkowe nacięcia w oponie Goodyear UltraGrip Performance pozytywnie wpłynęły na skrócenie drogi hamowania na śniegu. Dzięki temu opona ta nadaje się znakomicie do jazdy w ekstremalnie trudnych warunkach, przy tym gwarantując pełną kontrolę nad autem, a także komfort jazdy.

Trzeba przyznać, iż inżynierowie koncernu Goodyear stworzyli doskonałą oponę zimową, która nie tylko zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa w zimowych warunkach, ale także pozwoli cieszyć się jej właściwościami przez długi czas. Zastosowane technologie gwarantują optymalne zużycie bieżnika. Na oponie został dodatkowo wytłoczony symbol płatka śniegu, którego zniknięcie sugeruje wymianę opon na nowe.

Czołowe miejsca opon Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 w międzynarodowych testach niezależnych ekspertów

Należąca do segmentu premium opona Goodyear UltraGrip Performance to doskonały wybór na sezon zimowy, a potwierdzić go mogą znakomite wyniki testów, w których została bardzo dobrze oceniona. Planując zakup opon na zimę jak najbardziej warto zastanowić się nad tym modelem, gdyż w korzystnej cenie nie tylko zyskamy komplet świetnych opon zimowych, ale przede wszystkim zyskamy gwarant bezpieczeństwa na drodze podczas zimowych wypraw.

Lista opon Goodyear UG Performance Gen-1

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow