Opony Goodyear

Goodyear to amerykańskie opony należące do klasy premium. Od ponad 120 lat amerykański koncern cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców na całym świecie. Oferta marki zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami, zastosowaniem nowoczesnych materiałów oraz ciekawym designem. Opony Goodyear wielokrotnie zwyciężały w niezależnych testach europejskich magazynów europejskich. Goodyear to obecnie trzeci do do wielkości koncern oponiarski na świecie. W 1995 roku Goodyear został inwestorem polskiego producenta opon Stomil Dębica. 

Wybierz rozmiar opon Goodyear

Najpopularniejsze rozmiary opon Goodyear

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Goodyear

Goodyear - tradycja i nowoczesne rozwiązania

Goodyear należy do największych koncernów oponiarskich na świecie. Amerykańskie przedsiębiorstwo produkuje ogumienie należące do segmentu premium, wyróżniające się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań. W ofercie marki znajdują się opony osobowe, dostawcze, terenowe, samolotowe, rolnicze oraz wykorzystywane w sportach motorowych. W ogumieniu Goodyear stosowane są najbardziej zaawansowane technologie, które wpływają na bezpieczeństwo, komfort oraz przyjemność płynącą z jazdy, a także na oszczędność paliwa. 

Goodyear - cenione marki

Amerykański koncern Goodyear produkuje opony pod takimi markami jak: brytyjski Dunlop, słoweńska Sawa, niemiecka Fulda czy polska Dębica. Godyear od lat wprowadza innowacyjne technologie nie tylko w produkowanych oponach, ale także w produkcji kleju, opakowań do żywności czy przy tworzeniu sztucznego serca. Opony Goodyear to gwarancja najwyższej jakości, stabilności i bezpieczeństwa jazdy w zmiennych warunkach atmosferycznych i terenowych.

Goodyear-  ponad 120 lat tradycji

Jeden z największych koncernów oponiarskich może poszczycić ponad stuletnią tradycją. Goodyear Tire & Rubber Company  został założony w 1898 roku, a w 1904 roku amerykańska firma wyprodukowała pierwszą na świecie, zdejmowaną oponę. W 1909 roku Goodyear został pierwszym na świecie producentem opon lotniczych, a w 1921 roku wprowadzili pierwsze opony terenowe Rut-proof. Kolejne innowacje wprowadzane przez Goodyear to np. opony Lifeguard o podwyższonej stabilności w 1934 roku, w 1985 roku wyprodukowano pierwsze opony radialne do samolotów użytkowych, a w 1993 roku koncern wprowadził na rynek opony Aquatred, zaprojektowane z myślą o zwiększonej stabilności podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Ogromnym sukcesem firmy było 350 wygranych wyścigów Formuły 1 w 1997 roku. W kolejnych latach Goodyear wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań jak opony RunFlat czy nowoczesne opony EfficientGripPerformance.  

Technologie stosowane w oponach Goodyear

SoundComfort - cicha jazda w zmiennych warunkach pogodowych i terenowych

SoundComfort to innowacyjne rozwiązanie oparte na zastosowanie specjalnej pianki dźwiękochłonnej, która wpływa na znaczną redukcję poziomu i wpływa na wyższy komfort jazdy.

SmartTrad 

SmartTrad to jedna z najbardziej unikatowych technologii  stosowana w oponach Goodyear. Specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika umożliwiają przystosowanie opony do aktualnych warunków pogodowych.

3D-BIS - trójwymiarowe blokowanie klocków bieżnika

Opatentowana technologia 3D-BIS znacznie podwyższa sztywność i stabilność opony, dzięki trójwymiarowemu blokowaniu klocków bieżnika.

Silent Amor - stabilna jazda w terenie

Nowoczesna technologia Silent Amor zapewnia ochronę przed przebiciem i rozcięciem opony podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych.

FuelSaving - niższe zużycie paliwa

Technologia FuelSaving to połączenie nowoczesnej mieszanki oraz lekkiej konstrukcji bieżnika, które wpływa na niższe opory toczenia i mniejsze zużycie paliwa.

 

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl