opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

GoodyearUltra Grip 9

Wynikiem wielu lat działań i ewolucji opon z serii UltraGrip jest jej dziwiąta generacja, która umożliwia kierowcom bardzo bezpieczne podróżowanie na ośnieżonych drogachi co ważne pozwala w bardzo krótkim czasie skutecznie i pewnie zatrzymać samochód. Jest to efektem odpowiednio (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Goodyear Ultra Grip 9
Goodyear Ultra Grip 9
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Ultra Grip 9 występuje w 1 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 486 do 486

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Opony zimowe Goodyear UltraGrip 9 osiągają doskonałe wyniki w hamowaniu na śniegu

Wynikiem wielu lat działań i ewolucji opon z serii UltraGrip jest jej dziwiąta generacja, która umożliwia kierowcom bardzo bezpieczne podróżowanie na ośnieżonych drogachi co ważne pozwala w bardzo krótkim czasie skutecznie i pewnie zatrzymać samochód. Jest to efektem odpowiednio zestrojonej mieszanki oraz odpowiednio ukształtowanych rowków i nacięć. Jak można łatwo zauważyć oprócz zachowanego stylu tzw. jodełki producent zastosował również rowki w odwrotnym kierunku. Można odnieść wrażenie, że jest to odwrócona jodełka. Jest to zrobione w celu skrócenia drogi hamowania. System kanałów bardzo szybko potrafi odprowadzić na boki wszelkie przeszakadzające w złapaniu przyczepności drogowe naleciałości.

Opona Goodyear UltraGrip 9 posiada rowki hydrodynamiczne, które ograniczają powstawanie aquaplaningu

Skuteczne i krótkie hamowanie na ośnieżonej i mokrej drodze jest możliwe. Goodyear opracowałe rowki hydrodynamiczne, które osiągają bardzo szybki czas przepływu wody co ograniczna zjawisko, w którym auto zaczyna tracić kontakt z nawierzchnią podczas jazdy na mokrej drodze. Stosunkowo gęsta sieć kanałów jest nie tylko dba o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów, ale także jak się okazuje, dobrze rozprasza powstający hałas, który jest dla jadących w samochodzie całkowicie niedokuczliwy. Jest to ważne kiedy auto jedzie w trasie i można zbliżyć się do prędkości jakie są dopuszczalne przez producenta. Goodyear w modelu UltraGrip 9 zastosował wskaźnik optymalnego zużycia bieżnika. Jest to dobra wskazówka dla kierowcy ile bieżnika jeszcze zostało w oponie oraz czy zużywa się prawidłowo.

Ultragrip 9 to zimówka sprawdzana w wielu testach drogowych i zajmująca wysokie lokaty

Do swoich testów oponę Goodyear UltraGrip 9 wykorzystał znany wszystkim ADAC oraz AutoBild i Auto Zeitung. Sprawdziany były wykonywane w rozmiarach 14, 15 oraz 16 cali. W każdym z tych testów model UltraGrip 9 wypadł dobrze i bardzo dobrze. To pokazuje, że amerykański producent trzyma się na szczycie i oferuje europejskim i polskim kierowcom naprawdę dobre ogumienie za rozsądną cenę jak na klasę premium.

Lista opon Goodyear Ultra Grip 9

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow