opony zimowe klasa średnia Raty
11x10%

KleberKrisalp HP3

5,6 /6 ()

Zmieniające się warunki zimowe bardzo często przyprawiają dużo nerwów kierowcom. Nowe opony Kleber zostały zoptymalizowane pod kątek zachowania się na różnych typach podłoża - zarówno śnieg, jak i mokra nawierzchnia nie stanowi dla niej problemu.Najwyższy poziom bezpieczeństwa o (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Kleber Krisalp HP3
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Krisalp HP3 występuje w 101 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 254 do 930

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Kleber Krisalp HP3: opona zimowa na zmienne warunki - śnieg i deszcz

Zmieniające się warunki zimowe bardzo często przyprawiają dużo nerwów kierowcom. Nowe opony Kleber zostały zoptymalizowane pod kątek zachowania się na różnych typach podłoża - zarówno śnieg, jak i mokra nawierzchnia nie stanowi dla niej problemu.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa opon zimowych na zaśnieżonych nawierzchniach dzięki liczniejszym i lepiej rozmieszczonym lamelom. Posiada oznaczenia 3PMSF i M+S. Osiągnięto również lepsze hamowanie i przyczepność na oblodzonych nawierzchniach dzięki nowej mieszance gumowej na bazie elastomerów funkcjonalnych.

Zyskały miano jednych z najskuteczniejszych opon zimowych na mokrej nawierzchni za sprawą kierunkowej rzeźbie bieżnika w układzie "V" i kanałom rynnowym „Toboggan”, które ułatwiają odprowadzanie wody i zmniejszają ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplanningu.

Kleber Krisalp HP3: najlepsza opona zimowa klasy średniej [2017/2018]

Nie bez powodu zajęły one w teście ADAC 3-cie miejsce. Wyniki jasno pokazały, ze miejsce jest zasłużone i nie straciła ona bardzo wiele do dużo droższych opon klasy premium. Jest to opona, która bardzo dobrze zachowa się w każdych warunkach, a przy tym oferuje nawet lepszą żywotność niż Continental. Dużo niższym kosztem otrzymujemy świetny produkt, który ma najlepszy stosunek cena / jakość! Jeśli szukasz opon do np. samochodu rodzinnego, które dadzą Twojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie nie zrujnują Wam budżetu - to jest to świetna propozycja.

Opony Kleber od lat są znane ze swoich bardzo dobrych parametrów w warunkach zimowych, każda nowa generacja jest ulepszana i wykorzystywane są doświadczenia z opon premium. Opony zimowe Kleber Krisalp HP3 udowadniają, że da się umieścić nowoczesne rozwiązania technologiczne w oponach klasy średniej i zachować przy tym bardzo korzystne ceny.

Zobacz: Test opon zimowych 195/65 r15 [ADAC 2017/2018].

Opinie o oponach Kleber Krisalp HP3

Klienci w 25 opiniach ocenili ten model opony na 5,60 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,50 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,60 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,60 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Kleber Krisalp HP3

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Kleber Krisalp HP3

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow