opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

MichelinAgilis Alpin

Zimowy model dostawczy francuskiej marki premium doskonale sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych, a przy tym jest wyjątkowo ekonomiczna i wytrzymała.W zimowej oponie dostawczej, francuskiego producenta zastosowano wyjątkowy wzór bieżnika, który zapewnia pewną i bezpi (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Michelin Agilis Alpin
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Agilis Alpin występuje w 21 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 579 do 1058

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Michelin Agilis Alpin

Zimowy model dostawczy francuskiej marki premium doskonale sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych, a przy tym jest wyjątkowo ekonomiczna i wytrzymała.

Michelin Agilis Alpin- bieżnik do zadań specjalnych

W zimowej oponie dostawczej, francuskiego producenta zastosowano wyjątkowy wzór bieżnika, który zapewnia pewną i bezpieczną jazdę w ekstremalnych warunkach pogodowych, nawet przy pełnym obciążeniu. Zoptymalizowana rzeźba bieżnika z ponacinanymi klockami na barku opony gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na śniegu, gęsta sieć lameli (technologia Michelin StabiliGrip) zapewnia przyczepność również na oblodzonych nawierzchniach. Dodatkowo, trójwymiarowe, samoblokujące się lamele poprawiają stabilność opony bez względu na warunki pogodowe i terenowe.

Michelin Agilis Alpin- niezawodna i wytrzymała

W zimowym modelu dostawczym zastosowano mieszankę gumową, zwiększającą trwałość opony, a także wzmocnioną konstrukcję oraz 8 tarcz ochronnych na boku opony. Rozwiązania te zapewniają ochronę w każdych warunkach, a także większą wytrzymałość i dłuższą żywotność opony. Michelin Agilis Alpin to pewna i stabilna jazda oraz dłuższe przebiegi, bez względu na warunki.

Lista opon Michelin Agilis Alpin

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl