opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

MichelinAlpin 5

Zimowa opona kultowej, francuskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Model należy do klasy premium.Kultowy model zimowy francuskiego koncernu od kilku lat zajmuje wysokie miejsca w testach Auto Bild, ADA (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Michelin Alpin 5
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Alpin 5 występuje w 21 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 588 do 2161

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Michelin Alpin 5

Zimowa opona kultowej, francuskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych, doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Model należy do klasy premium.

Michelin Alpin 5- bezpieczeństwo i komfort jazdy w sezonie zimowym potwierdzone niezależnymi testami

Kultowy model zimowy francuskiego koncernu od kilku lat zajmuje wysokie miejsca w testach Auto Bild, ADAC, Auto Zeitung, TCS. Stabilną i bezpieczną jazdę w ekstremalnych warunkach zimowych zapewnia udoskonalony, kierunkowy wzór bieżnika. Głębokie rowki i bloki gwarantują doskonałą przyczepność na suchych, mokrych, zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, a gęsta sieć lameli wpływa na precyzję kierowania w najtrudniejszych warunkach drogowych. Zoptymalizowany wzór bieżnika gwarantuje sprawne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego i zmniejszone ryzyko aquaplaningu.

Michelin Alpin 5- doskonała przyczepność z mieszanką Helio Compound 4G 

W zimowej oponie osobowej francuskiego producenta zastosowano nowatorską mieszankę Helio Compund 4G. Połączenie gumy, krzemionki oraz oleju słonecznikowego wpływa na doskonałą przyczepność w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Nowoczesna mieszanka zachowuje elastyczność w bardzo niskich temperaturach, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa w sezonie zimowym. Michelin Alpin 5 zapewnia stabilną  w zimowych warunkach i od wiele lat cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie.

 

Lista opon Michelin Alpin 5

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl