opony letnie klasa premium Raty
11x10%

NokianPowerproof

5,2 /6 ()

Najnowsza generacja opon letnich, zapewniająca bezpieczeństwo i stabilną jazdę nawet na krętych drogach. Doskonałe parametry i najwyższa jakość to gwarancja najlepszego startu w sezon letni dla kierowców samochodów sportowych.Dedykowana kierowcom ceniącym bezpieczeństwo i komfor (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Nokian Powerproof
Nokian Powerproof
Nokian Powerproof
Nokian Powerproof
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Powerproof występuje w 37 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 349 do 1208

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Nokian Powerproof zapewnia doskonałe osiągi podczas jazdy latem

Najnowsza generacja opon letnich, zapewniająca bezpieczeństwo i stabilną jazdę nawet na krętych drogach. Doskonałe parametry i najwyższa jakość to gwarancja najlepszego startu w sezon letni dla kierowców samochodów sportowych.

Nokian Powerproof innowacyjność doceniona przez mistrza Formuły 1!

Dedykowana kierowcom ceniącym bezpieczeństwo i komfort jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Doskonale sprawdza się zarówno podczas deszczowej, jak i upalnej pogody. Dostosowana z myślą o drogach środkowoeuropejskich, gwarantują stabilność i precyzję sterowania nawet podczas ostrego hamowania, czy nagłej zmiany pasa ruchu. Mistrz świata Formuły 1 Mika Häkkinen potwierdza w trakcie testów znakomitą sterowność opon. Dodatkowo w oponach sportowych Nokian Powerproof zastosowano innowacyjna mieszankę Dynamic Grip. Oparta na łańcuchach polimerów tworzy elastyczną strukturę, która zapewnia lepszą przyczepność, zmniejszone opory toczenia, większą wytrzymałość oraz mniejsze zużycie paliwa, w porównaniu z poprzednimi oponami marki Nokian.

Dwustrefowe bezpieczeństwo z Nokian Powerproof

Nokian Tyres opracowało wyjątkową koncepcję bezpiecznego prowadzenia samochodu w zmiennych warunkach atmosferycznych. Nokian Powerproof to gwarancja stabilnej jazdy dzięki oponie dostosowującej się do nawierzchni podczas zmiennej pogody reagując na ruchy kierownicy. Zastosowanie trapezowych rowków odprowadzających wodę zmniejsza ryzyka aquaplaningu zapewniając pewną i komfortową jazdę przy dużych prędkościach i zmiennej aurze.

Opinie o oponach Nokian Powerproof

Klienci w 50 opiniach ocenili ten model opony na 5,20 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,10 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,20 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Nokian Powerproof

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Nokian Powerproof

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow