opony całoroczne klasa premium Raty
11x10%

NokianSeasonproof

4,9 /6 ()

Najnowsza propozycja opon całorocznych  fińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz najlepszym stosunkiem jakości do ceny.W najnowszej całorocznej oponie osobowej fińskiego pro (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Nokian Seasonproof
Nokian Seasonproof
Nokian Seasonproof
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Seasonproof występuje w 30 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 323 do 1359

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Nokian Seasonproof: nowa opona całoroczna na sezon 2020/2021

Najnowsza propozycja opon całorocznych  fińskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Nokian Seasonproof - nowatorski wzór bieżnika dla wyjątkowego bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach pogodowych

W najnowszej całorocznej oponie osobowej fińskiego producenta zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i stabilności jazdy przez cały rok. Nowoczesny, kierunkowy wzór bieżnika ze skośną częścią środkową gwarantuje doskonałą trakcję bez względu na warunki atmosferyczne. Wielofunkcyjne lamele na bieżniku opony zapewniają wyjątkową przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Stabilną jazdę w sezonie zimowym oraz doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie gwarantują innowacyjne pazury śnieżne umieszczone pomiędzy blokami bieżnika. Skuteczne odprowadzanie wody i zmniejszone ryzyko aquaplaningu zapewniają całoroczne kanały udoskonalonego bieżnika. Wielofunkcyjne, całoroczne lamele wpływają również na skróconą drogę hamowania i skuteczne pokonywanie zakrętów w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Nokian Seasonproof - krzemionkowa mieszanka dla zwiększonej stabilności jazdy i mniejszego zużycia paliwa

W całorocznej oponie osobowej fińskiej marki zastosowano udoskonalony wzór bieżnika oraz nowatorską mieszankę. Duża zawartość krzemionki zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych. Krzemionkowa mieszanka wpływa również na zmniejszenie oporów toczenia, a tym samym na znacznie niższe zużycie paliwa i niższą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Całoroczny model osobowy wyposażono również we wskaźnik głębokości bieżnika, który informuje o konieczności wymiany opony i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy. Nokian Seasonproof to doskonały wybór dla kierowców ceniących najwyższą jakość, stabilność i precyzję jazdy i oszczędność paliwa w każdych warunkach pogodowych.

Opinie o oponach Nokian Seasonproof

Klienci w 3 opiniach ocenili ten model opony na 4,90 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,30 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,30 / 6

Zachowanie na śniegu: 4,00 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Nokian Seasonproof

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Nokian Seasonproof

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow