Nokian WR SUV 4

Znakomite osiągi Nokian WR SUV 4 dzięki Climate Grip Concept

Opony zimowe do aut SUV powstały z myślą o zimowych warunkach w Europie Środkowej. Znakomite właściwości jezdne w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych.

Climate Grip Concept obejmuje wyjątkowy układ lameli, specjalną zimową mieszankę gumy oraz kierunkowy wzór bieżnika. Wszystko to składa się na uzyskanie bardzo dobrych właściwości jezdnych niezależnie od typu podłoża i szybko zmieniających się warunków atmosferycznych.

Nokian WR SUV 4: technologia aramidowej ściany bocznej

Samochody typu SUV stawiają oponom coraz to poważniejsze wyzwania. Nie dość, że same bywają dość ciężkie to bardzo chętnie użytkownicy wybierają się nimi poza drogi asfaltowe. Muszą one być nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również adoptować się do zmiennych warunków. Technologia aramidowej ściany bocznej nadaje oponie większą wytrzymałość. Osiągnięto dużo większą wytrzymałość na uderzenia oraz nacięcia, dzięki uwzględnieniu w strukturze ściany bocznej nadzwyczaj wytrzymałych włókien aramidowych. Wszystko po to, aby nic nie przerwało Ci niespodziewanie podróży.

Nokian Snow Claw: maksymalna przyczepność na śniegu

Opona Nokian WR SUV 4 dosłownie potrafi pokazać "pazurki". Specjalna technologia odpowiada za wczepianie się opon podczas jazdy w puszystym śniegu lub grząskim terenie. Taka struktura dodatkowo poprawia przyczepność oraz sterowność podczas pokonywania zakrętów, czy zmiany pasa ruchu.

Mieszanka Nokian WR SUV Winter: rewelacyjna przyczepność

Nokian WR SUV 4 oferuje rewelacyjną przyczepność na zaśnieżonych drogach nawet w sytuacji spadku temperatury. Mieszanka Nokian WR SUV Winter to mieszanka gumowa nowej generacji. Zachowuje doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz wysoką odporność na zużycie w każdej temperaturze. Dodatkowo pozostaje elastyczna i przyczepna nawet przy dużych mrozach. Została przygotowana z myślą o zróżnicowanych zimowych warunkach i wysokich prędkościach. 

Popularne rozmiary opon Nokian WR SUV 4

Pozostałe opony w ofercie Nokian WR SUV 4

Wpisy na blogu powiązane z Nokian WR SUV 4

Test opon letnich 225/55 R17 do małych SUV-ów [AUTO BILD 2019]

Test opon letnich 225/55 R17 do małych SUV-ów [AUTO BILD 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 17.05.2019

Niemiecki Autobild przetestował dziesięć nowych opon letnich przeznaczonych do coraz popularniejszych małych SUV-ów. Rozmiar opon letnich 225/55 R17 nie jest może najpopularniejszy, bo obecnie coraz częściej takie auta pojawiają się na 18 i 19 calowych felgach. Jest to jednak ciekawy przypadek, żeby sprawdzić, jak radzą sobie starsi gracze i nowości na sezon 2019

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 225/45 R17 [AUTO BILD / Auto Świat 2019]

Test opon letnich 225/45 R17 [AUTO BILD / Auto Świat 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 17.05.2019

Niemiecki AUTO BILD przetestował 53 nowe opony letnie przeznaczone do popularnych modeli aut. Pierwsze miejsca wiodących marek premium w rozmiarze 225/45 R17 nie są zaskoczeniem, ale dalsze miejsca przyniosły kilka pozytywnych niespodzianek. W końcu też zostały przetestowane niektóre nowości na sezon 2019, co bardzo nas ucieszyło. Rozpiętość cenowa za komplet opon to od niecałych 1200 zł do prawie 2100 zł.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 23.02.2019

Organizacja ADAC postanowiła na początku tego roku przedstawić test opon letnich 185/65 R15. Wzięto pod uwagę znane już czasem od kilku lat bieżniki opon letnich. Pojawiło się też kilka tańszych opon, które naszym zdaniem rzucają nieco światła na potencjalny wybór dla osób mniej jeżdżących lub o mniej zasobnym portfelu.

przeczytaj pełen tekst »
Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.02.2019

Nokian wprowadza kolejne innowacje w zakresie opon letnich. Na początku roku 2019 na rynek wkroczył najnowszy model opon letnich - Wetproof. Tym razem postawiono na opony wyspecjalizowane do jazdy w deszczu. Filozofia fińskiej marki to gwarancja nowatorskich rozwiązań, zapewniających wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Czym zatem, wyróżnia się Nokian Wetproof?

przeczytaj pełen tekst »
Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl