Nokian WR SUV 4

Znakomite osiągi Nokian WR SUV 4 dzięki Climate Grip Concept

Opony zimowe do aut SUV powstały z myślą o zimowych warunkach w Europie Środkowej. Znakomite właściwości jezdne w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych.

Climate Grip Concept obejmuje wyjątkowy układ lameli, specjalną zimową mieszankę gumy oraz kierunkowy wzór bieżnika. Wszystko to składa się na uzyskanie bardzo dobrych właściwości jezdnych niezależnie od typu podłoża i szybko zmieniających się warunków atmosferycznych.

Nokian WR SUV 4: technologia aramidowej ściany bocznej

Samochody typu SUV stawiają oponom coraz to poważniejsze wyzwania. Nie dość, że same bywają dość ciężkie to bardzo chętnie użytkownicy wybierają się nimi poza drogi asfaltowe. Muszą one być nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również adoptować się do zmiennych warunków. Technologia aramidowej ściany bocznej nadaje oponie większą wytrzymałość. Osiągnięto dużo większą wytrzymałość na uderzenia oraz nacięcia, dzięki uwzględnieniu w strukturze ściany bocznej nadzwyczaj wytrzymałych włókien aramidowych. Wszystko po to, aby nic nie przerwało Ci niespodziewanie podróży.

Nokian Snow Claw: maksymalna przyczepność na śniegu

Opona Nokian WR SUV 4 dosłownie potrafi pokazać "pazurki". Specjalna technologia odpowiada za wczepianie się opon podczas jazdy w puszystym śniegu lub grząskim terenie. Taka struktura dodatkowo poprawia przyczepność oraz sterowność podczas pokonywania zakrętów, czy zmiany pasa ruchu.

Mieszanka Nokian WR SUV Winter: rewelacyjna przyczepność

Nokian WR SUV 4 oferuje rewelacyjną przyczepność na zaśnieżonych drogach nawet w sytuacji spadku temperatury. Mieszanka Nokian WR SUV Winter to mieszanka gumowa nowej generacji. Zachowuje doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz wysoką odporność na zużycie w każdej temperaturze. Dodatkowo pozostaje elastyczna i przyczepna nawet przy dużych mrozach. Została przygotowana z myślą o zróżnicowanych zimowych warunkach i wysokich prędkościach. 

Popularne rozmiary opon Nokian WR SUV 4

Pozostałe opony w ofercie Nokian WR SUV 4

Wpisy na blogu powiązane z Nokian WR SUV 4

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 23.02.2019

Organizacja ADAC postanowiła na początku tego roku przedstawić test opon letnich 185/65 R15. Wzięto pod uwagę znane już czasem od kilku lat bieżniki opon letnich. Pojawiło się też kilka tańszych opon, które naszym zdaniem rzucają nieco światła na potencjalny wybór dla osób mniej jeżdżących lub o mniej zasobnym portfelu.

przeczytaj pełen tekst »
Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.02.2019

Nokian wprowadza kolejne innowacje w zakresie opon letnich. Na początku roku 2019 na rynek wkroczył najnowszy model opon letnich - Wetproof. Tym razem postawiono na opony wyspecjalizowane do jazdy w deszczu. Filozofia fińskiej marki to gwarancja nowatorskich rozwiązań, zapewniających wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Czym zatem, wyróżnia się Nokian Wetproof?

przeczytaj pełen tekst »
Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl