opony letnie klasa premium Nowość
2021
Raty
10x0%

PirelliDiablo Rosso 4

6,0 /6 ()

Najnowsza propozycja kultowej, włoskiej marki przeznaczona do motocykli sportowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii i najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Nowość 2021 wyróżnia się nowatorskimi rozwiązaniam (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Pirelli Diablo Rosso 4
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Diablo Rosso 4 występuje w 13 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 547 do 1027

Zakupy na raty 10x0%

Raty 10x0% bez ukrytych kosztów.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Pirelli Diablo Rosso 4

Najnowsza propozycja kultowej, włoskiej marki przeznaczona do motocykli sportowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii i najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Nowość 2021 wyróżnia się nowatorskimi rozwiązaniami, wpływającymi na stabilność i precyzję jazdy.

Wyjątkowe osiągi na suchej i mokrej nawierzchni z  Pirelli Diablo Rosso 4

W sportowej oponie motocyklowej włoskiego, cenionego producenta zastosowano szereg rozwiązań wpływających na stabilność i przyjemność płynącą z jazdy. Nowatorski bieżnik "Flash" z lamelami w kształcie błyskawic gwarantuje ponadprzeciętną przyczepność na mokrej nawierzchni oraz skuteczne odprowadzanie wody. Doskonałą przyczepność podczas pokonywania zakrętów zapewnia odcisk obszaru średniego pochylenia wypełniony gumą. Perfekcyjne prowadzenie gwarantują specjalnie zaprojektowane struktury: 3-żyłowy splot stalowy z Lyocell lub sztywne włókna sztucznego jedwabiu. Mniejsze zaokrąglenie barków przedniej opony gwarantuje szerszą powierzchnię styku w pełnym pochyleniu oraz precyzję kierowania w zmiennych warunkach atmosferycznych

Pirelli Diablo Rosso 4 - w pełni krzemionkowa mieszanka dla stabilnej, precyzyjnej i komfortowej jazdy

W najnowszej sportowej oponie motocyklowej zastosowano nowoczesne rozwiązania dotyczące mieszanek "Cap&Base", które wpływa na szybkie rozgrzewanie się i optymalne rozprowadzanie ciepła. Zwiększenie powierzchni mieszanki i ograniczenie objętości włókien wpływa na znaczną redukcję poziomu hałasu na nierównej nawierzchni, co przekłada się na cichą i komfortową jazdę. Doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni gwarantują w pełni krzemionkowe mieszanki na przedniej i tylnej oponie. Nowość 2021 włoskiej marki została opracowana na torach WSBK. Pirelli Diablo Rosso 4 to gwarancja doskonałych osiągów, wyjątkowej precyzji i komfortu akustycznego w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. 

 

Opinie o oponach Pirelli Diablo Rosso 4

Klienci w 2 opiniach ocenili ten model opony na 6,00 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 6,00 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 6,00 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Pirelli Diablo Rosso 4

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl