opony całoroczne klasa premium Raty
11x10%

PirelliFR:01 Triathlon

Zimowa opona włoskiej marki przeznaczona do samochodów ciężarowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem najnowszych technologii i najlepszym stosunkiem jakości do ceny.W zimowej oponie włoskiego producenta przeznaczonej na oś prowadzącą zastosowano s (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Pirelli FR:01 Triathlon
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model FR:01 Triathlon występuje w 9 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 1274 do 2624

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Pirelli FR01T

Zimowa opona włoskiej marki przeznaczona do samochodów ciężarowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem najnowszych technologii i najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Pirelli FR01T - innowacyjne rozwiązania dla najlepszych osiągów w sezonie zimowym

W zimowej oponie włoskiego producenta przeznaczonej na oś prowadzącą zastosowano szereg rozwiązań zapewniających stabilną i komfortową jazdę w trudnych warunkach pogodowych. Konstrukcja bieżnika oraz mieszanka o unikalnym składzie Winter Grip zapewnia doskonałą przyczepność na suchych, mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach, nawet przy dużych obciążeniach, a także zwiększoną wytrzymałość i wydłużoną żywotność opony

Komfort jazdy i oszczędność paliwa z Pirelli FR01T

W zimowej oponie ciężarowej włoskiej marki zastosowano nowoczesne rozwiązania, które wpływają na niższe opory toczenia, mniejsze zużycie paliwa oraz niższą emisję CO2 do atmosfery. Dodatkowym atutem jest także znaczna redukcja poziomu hałasu, który zapewnia wzór bieżnika i nowoczesna mieszanka. Pirelli FR01T to idealny wybór dla ceniących doskonałe osiągi, oszczędność paliwa, dłuższe przebiegi i komfort akustyczny. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl