Pirelli SCORPION WINTER

Opona zimowa klasy premium do aut typu SUV i CUV najwyższej klasy

Pirelli SCORPION WINTER została stworzona by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy w warunkach zimowych. Niezależnie od tego, czy droga jest ośnieżona, czy jest pokryta wodą, opony Pirelli utrzymują wysoki poziom bezpieczeństwa i krótką drogę hamowania - nawet przy znacznych spadkach temperatury.

Zaawansowana technologicznie opona zimowa Pirelli SCORPION WINTER

Opracowano nowy bieżnik opony zimowej - kierunkowy i symetryczny wzór bieżnika, który został wyposażony w modularną geometrię bloków i układ żłobień. Dzięki temu opony mają ulepszone właściwości pracy i hamowania w zimowych warunkach, w szczególności ośnieżonych drogach. Na drogach suchych zapewniają optymalne właściwości, dzięki temu odczuwalna jest lepsza jakość i komfort jazdy. W szczególności opony Pirelli SCORPION WINTER zostały zoptymalizowane, aby zapewnić lepszą przyczepność i mniejsze działanie siły bocznej na zakrętach, podczas slalomu oraz miany pasa - również podczas jazdy po zboczu.

Pirelli SCORPION WINTER: połączenie bezpieczeństwa i niskiego zużycia paliwa

Zastosowane najwyższej jakości i innowacyjne materiały zapewniają niższe opory toczenia i pozwoliło stworzyć lżejszą oponę zimową. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niższego zużycia paliwa oraz lepszej przyczepności do podłoża. Dodatkowo opony Pirelli SCORPION WINTER zostały wyposażone w kanały obwodowe w wersji dwu i czterokanałowej. Osiągnięto bardzo efektywne odprowadzanie wody, co przekłada się na doskonałą wydajność hamowania na mokrej nawierzchni. Udało się też zoptymalizować powierzchnię docisku dzięki nowemu profilowi opony.

Popularne rozmiary opon Pirelli SCORPION WINTER

Pozostałe opony w ofercie Pirelli SCORPION WINTER

Wpisy na blogu powiązane z Pirelli SCORPION WINTER

Uniroyal RainSport 5: deszczowa opona letnia - bezpieczeństwo i sportowy charakter

Uniroyal RainSport 5: deszczowa opona letnia - bezpieczeństwo i sportowy charakter

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.01.2020

Najnowsza generacja opon deszczowych Uniroyal RainSport 5 wchodzi na rynek na sezon letni 2020 roku. Już na pierwszy rzut oka widać zasadnicze zmiany w budowie bieżnika choć nadal cel jest ten sam – doskonałe prowadzenie i wysokie bezpieczeństwo zwłaszcza na mokrej nawierzchni. Inżynierom udało się również znacznie zmniejszyć szybkość zużywania się opon oraz jeszcze bardziej zoptymalizować parametry jezdne do warunków panujących na naszych drogach.

przeczytaj pełen tekst »
Pirelli Scorpion All Terrain Plus - całoroczne opony 4x4 na każdą pogodę

Pirelli Scorpion All Terrain Plus - całoroczne opony 4x4 na każdą pogodę

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.01.2020

Firma Pirelli postanowiła dołączyć do grona całorocznych opon terenowych z przytupem i wprowadziła na rynek opony 4x4, które mają oznaczenie 3PMSF oraz agresywny bieżnik. Pirelli Scorpion All Terrain Plus ma również wzmacniane boki, żeby poradzić sobie w trudniejszym terenie oraz w czasie jazdy po skałach i kamieniach. Pomimo dość masywnej budowy opony mają zapewnić również wysoki komfort jazdy podczas dłuższych wypraw bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon całorocznych w rozmiarze 225/45 R17 [AUTO BILD 2019]

Test opon całorocznych w rozmiarze 225/45 R17 [AUTO BILD 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 21.10.2019

Całoroczne opony już dawno przestały być słabym kompromisem dla dedykowanych opon letnich lub zimowych. Coraz więcej testów opon całorocznych pokazuje, że w pojedynczych kategoriach potrafią one dzielnie walczyć i nawet wygrywać! Tym razem pod lupę AUTO BILD wziął rozmiar opon całorocznych 225/45 R17. Cały czas rozmiar ten pozostaje na topie i jest popularny w dużej ilości samochodów.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17. Auto Bild / Auto Świat 2019

Test opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17. Auto Bild / Auto Świat 2019

Utworzony przez Voida.pl - dnia 17.10.2019

Z każdym rokiem wybór opon zimowych (lub całorocznych) staje się nieco bardziej skomplikowany. Firmy prześcigają się we wprowadzaniu innowacji technologicznych i walki o rynek. Jak to wygląda w przypadku wyboru opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17, czy warto kupić nowe modele z klasy premium, czy może jednak nieco starsze... a może warto jednak nie przepłacać i zdecydować się na klasę średnią lub nawet budżetową?

przeczytaj pełen tekst »
Nietypowy ranking opon na zimę: starsze modele opon, które nadal warto kupić [2019/2020]

Nietypowy ranking opon na zimę: starsze modele opon, które nadal warto kupić [2019/2020]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 13.10.2019

Ostatnie dni lata lub wczesna jesień to najlepszy moment, aby pomyśleć o zmianie opon. Warto wcześniej dokonać zakupu opon zimowych zamiast liczyć na późne nadejście zimy. W naszym rankingu znajdziesz opony, które najlepiej wypadły w wielu testach, a także cieszące się największym zaufaniem wśród kierowców na całym świecie. Dzięki temu, że są to już nieco starsze modele, to można je kupić w atrakcyjnych cenach. Wiele z nich jest też nadal produkowanych, więc można je zdobyć z bardzo świeżych dostaw.

przeczytaj pełen tekst »
Ranking najlepszych polskich zimowych opon bieżnikowanych

Ranking najlepszych polskich zimowych opon bieżnikowanych

Utworzony przez Voida.pl - dnia 24.07.2019

Zapraszamy do lektury, w której naszą uwagę kierujemy na niedoceniane zimowe opony nalewane. Ich jakość jest zaskakująco wysoka a warunki gwarancyjne jakie oferują producenci powodują delikatne zawstydzenie na twarzach poważnych oferentów opon na polskim rynku. Czy jakość opon bieżnikowanych jest rzeczywiście niska, czy wręcz odwrotnie?

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl