opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

PirelliWinter SottoZero Serie 3

5,7 /6 ()

Dla powstania modelu opon zimowych Sottozero 3 Pirelli zaangażowało najlepszych na rynku producentów aut i wspólnie ze swoim doświadczonym biurem projektowym na podstawie wielu konsultacji i wymian spostrzeżeń udało się wprowadzić na rynek trzecią serię znanej gamy opon o najwyż (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Pirelli Winter SottoZero Serie 3
Pirelli Winter SottoZero Serie 3
Pirelli Winter SottoZero Serie 3
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Winter SottoZero Serie 3 występuje w 155 produktach. Dostępnych w ofercie jest 153 produktów.

Cena od 518 do 3976

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona zimowa klasy premium o najwyższych osiągach

Dla powstania modelu opon zimowych Sottozero 3 Pirelli zaangażowało najlepszych na rynku producentów aut i wspólnie ze swoim doświadczonym biurem projektowym na podstawie wielu konsultacji i wymian spostrzeżeń udało się wprowadzić na rynek trzecią serię znanej gamy opon o najwyższych osiągach Sottozero. Jak zapewnia producent i co znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości opona ta kontroluje dużą moc auta i dokładnie przenosi siły tak aby auto zachowywało się maksymalnie precyzyjnie.

Podwójne strzałki w kierunkowym bieżniku Pirelli Sottozero 3

Pojedyncza jodełka nie wystarczyła włoskim projektantom. Postanowili zastosować podwójne strzałki co zdecydowanie podniosło liczbę elementów hamujących. Korzyścią dla kierowcy jest większa przyczepność na ośnieżonej drodze. Auto zachowuje się bardzo stabilnie i trzyma wyznaczony kierunek. Nawet podczas jazdy z wyższą prędkością kierowca zachowuje poczucie panowania nad pojazdem.

Pirelli Sottozero III posiada dużą liczbę lameli z technologią 3D

Naturalną ewolucją rodziny opon Sottozero zmieniono bieżnik w stosunku do poprzedniej wersji ale również wprowadzono większą ilość lameli czyli drobnych nacięć na całym bieżniku. Ten zabieg jak się okazało sprawił, że bardzo poprawiła się stabilność toru jazdy oraz po przeprowadzonej optymalizacji zwiększono strefę styku opony. Te elementy przekładają się na lepszą jakość poruszania się na suchej drodze i pozytywnie wpłynęło na skrócenie drogi hamowania. Duża ilość lameli powiększyła ilość wyłapywanego śniegu co jeszcze bardziej klei oponę do drogi na śniegu.

Szerokie rowki obwodowe i doskonała mieszanka opon zimowych Pirelli Sottozero 3

Doskonale widać gołym okiem jak bardzo szeroko są rozstawione poszczególne elementy bieżnika opony Sottozero 3. Środkowa część z podwójną jodełką jest odseparowana od strefy barkowej dwoma bardzo szerokimi żłobieniami, których zadaniem jest efektywne usuwanie wody. Opona nawet podczas jazdy w strugach deszczu, czy też podczas roztopów trzyma się bardzo dobrze drogi. Drugim kluczowym elementem, którego już dostrzec nie można, to mieszanka używana do produkcji opon Pirelli Sottozero 3. Ma ona charakter wysoce funkcjonalny i pozwala na wydajną pracę w dość szerokim, jak na oponę zimową, zakresie temperatur. Nie sprawia to, że jest to opona całoroczna jednak przy okresowych wahaniach pogody w czasie zimy opona zachowuje swoje odpowiednie właściwości oraz nie pogarsza swoich parametrów zużycia.

Opinie o oponach Pirelli Winter SottoZero Serie 3

Klienci w 29 opiniach ocenili ten model opony na 5,70 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 5,70 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 5,70 / 6

Zachowanie na śniegu: 5,80 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Pirelli Winter SottoZero Serie 3

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Pirelli Winter SottoZero Serie 3

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow