Opony Gripmax

Gripmax to chińska marka należąca do klasy ekonomicznej wyróżniająca się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Gripmax oferuje dobrej jakości opony do samochodów terenowych oraz typu SUV i cieszy się uznaniem kierowców w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Australii, Ameryce Północnej, a także zyskuje coraz większą popularność w krajach europejskich.

Zespół pasjonatów ekstremalnej jazdy stale ulepsza modele opon Gripmax, zapewniając wysokie osiągi bez względu na warunki terenowe i pogodowe. Stały rozwój technologiczny pracuje nad zapewnieniem optymalnej przyczepności, stabilności, reakcji na konstrukcję bieżnika, moc skrętu oraz redukcję poziomu emisji hałasu.

Wybierz rozmiar opon Gripmax

Najpopularniejsze rozmiary opon Gripmax

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Gripmax

Gripmax to tanie opony ekonomiczne z bardzo bogatym zapleczem technologicznym

Wyjątkowa marka ogumienia, specjalizująca się w produkcji opon do samochodów terenowych i typu SUV. Charakteryzują się doskonałymi parametrami, zapewniającymi optymalne osiągi, nawet w najtrudniejszych terenach. Pasja z jaką tworzone są opony Gripmax przekłada się na wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania, a tym samym na stale rosnąco popularność wśród kierowców na całym świecie.

Unikalne wzory bieżników opon Gripmax dla ekstremalnych wrażeń

Znany na całym świecie producent opon do samochodów terenowych, wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Opony Gripmax to unikalny design, nowoczesna technologia oraz wysoka jakość komponentów, dla zapewnienia optymalnych osiągów w najtrudniejszych warunkach terenowych oraz w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Bogaty asortyment opon Gripmax to modele na sezon letni, sezon zimowy oraz opony całoroczne. Marka podkreśla, że dla pełnej satysfakcji kierowców używa do produkcji opon najlepszej jakości materiałów takich jak: kauczuk naturalny, kauczuk syntetyczny, krzemionka oraz sadza, które są przyjazne dla środowiska oraz obniżają zużycie paliwa.

Opony Gripmax - tworzone przez pasjonatów dla osób szukających ekstremalnych wrażeń z jazdy

Zespół pasjonatów ekstremalnej jazdy stale ulepsza modele opon, zapewniając wysokie osiągi bez względu na warunki terenowe i pogodowe. Stały rozwój technologiczny pracuje nad zapewnieniem optymalnej przyczepności, stabilności, reakcji na konstrukcję bieżnika, moc skrętu oraz redukcję poziomu emisji hałasu. Nadzór nad procesem produkcji obejmuje testy każdej produkowanej opony, dla gwarancji optymalnych właściwości jezdnych w najtrudniejszych warunkach terenowych. Dział rozwoju, składający się z zespołu pasjonatów dba o zachowanie rygorystycznych norm bezpieczeństwa, co zapewnia ekstremalne przeżycia przy zachowaniu stabilności jazdy i doskonałej przyczepności w każdym terenie. Opony Gripmax cieszą się coraz większą popularnością, wśród kierowców szukających doskonałego ogumienia w atrakcyjnej cenie. Opony do samochodów terenowych marki Gripmax, to połączenie innowacyjnych rozwiązań, niezawodności oraz najlepszego stosunku jakości do ceny, dla zapewnienia satysfakcji najbardziej wymagających klientów.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Gripmax

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow